>

Lara Bábska

recepčný @ Memorial de la Shoah
SciencesPo , Saint-germain-en-laye , political sciences and international relations / politické vedy a medzinárodné vzťahy, 2020
Bratislava

Prečo som na GROWNi

Prihlásila som sa na GROWNi pretože sa mi páči koncept tejto platformy ktorá spája ponuky práce, stáže, dobrovoľníctva s ľuďmi, ktorí sú naozaj ochotní a majú záujem pracovať či dobrovoľničiť ale nevedia, kde začať. GROWNi taktiež ponúka rôzne edukatívne príležitosti počas ktorých si človek môže rozšíriť svoje obzory, čo si ja osobne veľmi cením, keďže sa stále veľmi rada učím. Rada by som sa preto stala súčasťou niečoho väčšieho ako som ja sama a podielala sa na zaujímavých projektoch, ako dobrovoľníčka pretože ma napĺňa vidieť výsledky svojej práce ktoré majú dopad na tých, ktorí to potrebujú.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

Francúzsky jazyk
štatistika a analýza
vzťahy a komunikácia s verejnosťou
fundraising
researcher
anglický jazyk
taliansky jazyk

Viac o mne

Ahojte, volám sa Lara Bábska a momentálne som študentkou politckých vied na SciencesPo v Paríži. Rozprávam mnohými jazykmi, rada cestujem, spoznávam nové veci a rada sa učím. Veľmi ma bavia témy ako historia, medzinárodné vzťahy, politika, čo je vlastne aj okruh, v ktorom by som chcela pracovať či už ako diplomatka alebo ako členka rôznych medzinárodných organizácií. S týmto sa samozrejme spája aj moja chuť dobrovoľníctva a pomoci tým, ktorí to potrebujú. Preto sa už 2 roky angažujem ako ambasádorka franúzskeho UNICEFu. Na tejto platforme by som taktiež chcela využiť svoj voľný čas na pomoc druhým.

Kľúčové slová o mne

získavanie nových vedomostí
empatia
zodpovednosť
precízna
sčítanosť
chuť pomáhať
študent medzinárodných vzťahov
samostatnosť
scestovaná
feminizmus

Pracovné skúsenosti

recepčný @ Memorial de la Shoah
Paríž
Komunikácia, rezervácia, vítanie návštevníkov no i spoluorganizovanie rôznych ceremónií na pripomenutie si udalosti Holokaustu a deportácie židov z Francúzska.
2022 - súčasnosť

Vzdelanie

Vysokoškolské
political sciences and international relations / politické vedy a medzinárodné vzťahy
SciencesPo , Saint-germain-en-laye
2020 – 2020
Stredoškolské
Gymnázium Metodova
Bratislava
Francúzske bilingválne gymnázium
2015 – 2020

Preferencie

10 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
  • na diaľku (online)