>

Jozef Hempfinger

Jozef Hempfinger
University College Venlo, Venlo, Holandsko, Liberal Arts and Sciences (ENG), 2023
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Verím v harmóniu zaúčania sa a poskytovania služieb. Chcem sa naučiť nové zručnosti prostredníctvom dobrovoľníctva, hlavne v oblasti tvorbe obsahu, komunikácie a marketingu. Zároveň chcem podať výkon a posyktnúť kvalitné produkty a služby občianskym združeniam, startupom a firmám.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

grafický dizajn
tvorivé písanie
víkendové dobrovoľníctvo

Viac o mne

⚠️DÔLEŽITÝ DOTAZ: Nie som vždy na Slovensku a Zoom hovory/spolupráca na diaľku bude pre mňa často jediná možnosť.⚠️

🇸🇰NA SLOVENSKU: Budem niekoľko mesiacov (Február-Júl 2024)🇸🇰

👋Zdravím, naozaj sa volám Jozef a mám 19 rokov.

Okrem toho, že som veľmi zdatný v Angličtine, mám taktiež skúsenosti s dizajnerskými programmi ako sú GIMP a Photoshop, takže dizajn plagátov, bannerov a podobných výtvarnych prostriedkov na propagáciu charít, pomoci apod. ma vždy poteší.

Organizácia Instagramového účtu, tvorba príspevkov, storiek a poskytovanie informácií by mi tiež neprekážalo vzhľadom na to, že sa momentálne venujem písaniu vo všeobecnosti a naberám skúsenosti v tvorbe článkov, esejí, kreatívnom písaní, prezentácií apod. V tomto obore mám za sebou aj kurz s proofreadingu od firmy SkillUp (https://alison.com/course/basics-of-proofreading) a vysokoškolské skúsenosti, kedže som sa podieľal na písaní výzkumného článku či písal takzvané "research proposals".

Okrem vyššie spomenutých programov GIMP a Photoshop rád používam aj Canva, iOS Sketchbook a všetky softwéry z Microsoft Office či Adobe Acrobat.

Ak hľadáte takéto schopnosti vo Vašom tíme/projekte, napíšte mi tu na Growni, odpoviem čo najskôr. Budem sa tešiť na spoluprácu s Vami!🤝

Kľúčové slová o mne

visual design
writing
marketing
text writing
časopis
thinking creatively
články
tvorba článkov
tvorba contentu

Vzdelanie

Vysokoškolské
/, Liberal Arts and Sciences (ENG)
University College Venlo, Venlo, Holandsko
Napriek krátkemu, jednoročnému pobytu na tejto fakulte som sa toho naučil veľa. Jedným z najväčších úspechov bol tímový vedecký výzkum týkajúci sa Uhlíkovej Krízi v Holandsku (pre viac informácií mi tu pokojne napíšte :)). TO znamená, že som si vyskúšal zber informácií z prvotných aj druhotných zdrojov, zúčastnil sa nespočetne veľa debát, kde som počúval ostatných, prejavil svoje nápady a nálezy, dával tím dokopy (čož bolo všetko povinné) a naučil sa organizácii a time managmentu.
2022 – 2023
Stredoškolské
Cambridge International School Bratislava
Bratislava
Táto škola mi toho dala veľa, od jazykových zručností po skúsenosti s tímovou prácou vo veľmi medzinárodnom a pestrom prostredí a organizačné skúsenosti.
2015 – súčasnosť

Preferencie

4 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do 7 dní


Ďalší dobrovoľníci