>

Jana Fedorová

Jana  Fedorová
Virtuálna asistentka @ https://www.janaasistent.sk/

Prečo som na GROWNi

Som tu na GROWNi s jasným zámerom: chcem nájsť príležitosti, ktoré mi umožnia rozvíjať svoje schopnosti, prispieť k rastu a rozvoju. Svoje skúsenosti a nadšenie by som rada uplatnila v pracovných alebo dobrovoľníckych aktivitách, kde môžem zanechať pozitívny odtlačok.

GROWNi mi poskytuje platformu, kde môžem spoznať skvelých mentorov, spolupracovať s inšpirujúcimi organizáciami a hľadať zamestnanie, ktoré mi bude nielen pracovnou povinnosťou, ale aj vášňou. Som otvorená novým výzvam, príležitostiam na učenie sa a rast, a verím, že tu nájdem to, čo mi umožní dosiahnuť svoje ciele.

Ak ste mentor, zamestnávateľ alebo organizácia, ktorá zdieľa moju túžbu po osobnom a profesionálnom rozvoji, rada by som sa s Vami podelila o svoje schopnosti a angažovala sa vo Vašich projektoch. Som presvedčená, že spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci.

Teším sa na možné spolupráce a nové výzvy, ktoré ma čakajú na GROWNi. :)

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

marketing

Viac o mne

Dovoľte mi, predstaviť sa. Som Jana, špecializovaná virtuálna asistentka so skúsenosťami v oblasti administratívy, verejných obstarávaní, marketingu, správy sociálnych sietí a tvorby reklamných kampaní. Moja kariéra a záujmy ma priviedli k tomu, aby som sa stala viac než len profesionálom v týchto oblastiach. Tu je niekoľko informácií o mne a tom, čo ma inšpiruje:

  • Štúdium a pracovný život: Po absolvovaní univerzity som nadobudla skúsenosti v oblasti administratívy a verejných obstarávaní. Práca v rôznych organizáciách a firmách ma naučila komplexnému riadeniu projektov a dôležitosti efektívneho time-managementu.

  • Marketing a reklama: Marketing a reklama sú oblasti, ktoré ma vždy fascinovali. Moja kreatívna povaha a analytické schopnosti mi umožňujú vytvárať účinné reklamné kampane a sledovať ich úspech. Zákazníci, ktorí využívajú moje služby, môžu očakávať šikovné riešenia na zvýšenie svojej online viditeľnosti a zisku.

  • Správa sociálnych sietí: V dnešnej dobe sú sociálne siete veľmi dôležitým nástrojom na budovanie značky a interakciu s cieľovým publikom. Pomáham svojim klientom spravovať ich sociálne siete, pričom dbám na konzistentný obsah a efektívnu komunikáciu s ich sledovateľmi. Tiež si sama pripravujem grafiku a tvorím texty k príspevkom.

  • Plány a záujmy: V budúcnosti plánujem rozšíriť svoje znalosti a zručnosti v oblasti digitálneho marketingu a e-commerce. Taktiež ma motivuje spolupráca na projektoch, ktoré majú pozitívny a zaujímavý cieľ. Vo voľnom čase rada cestujem, a čítam knihy.

  • Moja webová stránka: Pre viac informácií o mojich službách a o tom, ako Vám môžem pomôcť, pozrite sa na moju webovú stránku: https://www.janaasistent.sk/.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo by ste radi spolupracovali, neváhajte ma kontaktovať.

Kľúčové slová o mne

vzdelávanie
time management
všímavosť spoľahlivosť
improvizácia
životnýzámerkúspechu
virtuálna asistentka
social media manager
copywriting
sociálne siete

Pracovné skúsenosti

Virtuálna asistentka @ https://www.janaasistent.sk/
2022 - súčasnosť

Preferencie

Ako rýchlo reagujem

do 24 hodín


Ďalší dobrovoľníci