>

Jakub Malachovský

Jakub Malachovský
Management Consultant @ Aspiro
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Politológia, 2017
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Pred 2 rokmi som vymenil tretí sektor za biznis, ale vo voľnom čase rád ostávam prepojený s projektami a ľuďmi, ktorí majú ambíciu meniť okolie k lepšiemu.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

stratégia
optimalizácia procesov
biznis dizajn
kritické myslenie, občianstvo, otvorenosť, debata, argumentácia

Viac o mne

Rád čítam, premýšľam a diskutujem o skutočných dôvodoch a príčinách vecí okolo mňa - ako funguje spoločnosť, svet, firmy, štát, ľudská myseľ (a čo sa s tým všetkým dá robiť :)

Pracujem v česko-slovenskej consultingovej firme Aspiro, kde sa venujeme biznis transformáciám našich klientov, predtým som 4 roky pôsobil fulltime v neziskovom svete (3 roky som pomáhal budovať recruiting & selection v Teach for Slovakia, rok stážové programy v AIESEC). Vo voľnom čase sa snažím pravidelne cvičiť a držať si priemer aspoň jednu knihu na mesiac (aktuálne Donbas od T. Forróa)

(viac pracovných detailov tu -> https://www.linkedin.com/in/jakubmalachovsky/)

Kľúčové slová o mne

neziskové organizácie
kritické myslenie
aktívne občianstvo
sebarozvoj
strategické uvažovanie
strategy consulting

Pracovné skúsenosti

Management Consultant @ Aspiro
Bratislava
We are a management consultancy and business incubator helping public and private sector clients to solve their problems, plan and implement strategic projects, design new business models and look for ways to bring them to the market.
2020 - súčasnosť
Recruitment & Selection @ Teach for Slovakia
Teach for Slovakia, as a member of a global movement in 50+ countries, works to attract promising future leaders to (in the short-term) commit two years to teaching in high-need areas and (in the long-term) develop them into a force of leaders who will work throughout their careers to affect systemic change in education.
2017 - 2020

Vzdelanie

Vysokoškolské
Mgr., Politológia
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Cena Dekana (2015), Rektora (2016) za mimoškolské aktivity • zástupca univerzity v Študentskej rade vysokých škôl SR • člen študentskej delegácie univerzity 25. výročia Nežnej revolúcie v Národnej rade SR
2012 – 2017

Preferencie

  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
Ako rýchlo reagujem

do 3 dní