David Kálmán

Biznis konzultant/Interim manager/Spíker @ David Kálmán
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Organizujem Workshopy a vzdelávanie v oblasti Vyjednávania, Leadershipu, Timemanažmentu a produktivity. Mentorujem manažment firiem a pomáham organizácie posúvať sa k strategickému riadeniu, zisku a spokojnosti zákazníkov a zamestnancov.

Oblasti, s ktorými vám ako dobrovoľník pomôžem


Viac o mne

✔Interim manažment ✔ Vytváram a riadim Obchodné oddelenia ✔"Vyrobíme" stratégiu a implementujeme do firmy. ✔ Externé konzultácie pre manažment firmy. ✔ Vzdelávam obchodné tímy a TOP Manažment + zabezpečím implementáciu: - Vyjednávanie a budovanie dlhodobých vzťahov - Akvizičná stratégia a rozvoj na trhu - Strategický Leadership - Produktivita a efektivita

Kľúčové slová o mne

krízový manažment
vyjednávanie
stratégia
sales
obchodné riadenie

Pracovné skúsenosti

Biznis konzultant/Interim manager/Spíker @ David Kálmán
Bratislava
https://www.linkedin.com/in/david-k%C3%A1lm%C3%A1n-847996131/ Prinášam výsledky. Zn: Osobne
2017 - súčasnosť
Obchodník/Riaditeľ pobočky/Head of teams/Regionálny manažér @ Seznam.cz, VÚB a.s., ZľavaDňa,
Nové Zámky, Praha, Bratislava,
15 rokov pracujem v oblasti obchodu, riadenia a vzdelávania. Začínal som v Prahe ako Marketingový poradca v Seznam.cz, neskôr som začal ako poradca klienta v banke a za 8 rokov som sa posunul cez pozície Senior, Vzťahový manažér, Riaditeľ a Regionálny manažér so zodpovednosťou za 40 zamestnancov. Po skúsenosti z korporácie som v ZľavaDňa riadil Ba Obchodný tím. Po týchto rokoch som sa rozhodol odovzdávať svoje skúsenosti vo firmách a jednotlivcom.
2007 - 2017