>

Denisa Martinková

Denisa Martinková
Corporate Relationship Management Support @ Raiffaisen Bank International
University of Vienna, Vienna, Global change and sustainability, 2020
Rakúsko

Prečo som na GROWNi

Som na GROWNi, pretože verím v potenciál slovenského trhu a chcem byť súčasťou dynamických projektov a inovácií na Slovensku. Aj keď študujem v zahraničí, moje korene sú na Slovensku a chcem svoje schopnosti a znalosti využiť na podporu domácej podnikateľskej scény. Chcem prinášať svoje perspektívy a prispievať k rastu a rozvoju slovenského prostredia.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

Marketing
tvorba contentu
digital marketing
analysis
spracovanie dát

Viac o mne

S pozadím v manažmente vzťahov s korporátnymi klientmi v medzinárodnej banke, podpore zákazníkov a práci v stratégii, bankovníctve a financiách prinášam na stôl rozmanitý súbor zručností. Momentálne sa vzdelávam na MBA v digitálnom marketingu a zaujímam sa o využívanie digitálnych nástrojov na podporu rastu podniku, riadenia a rozvoja značky. Najviac ma zaujali oblasti ako sú sociálne média, obsahový marketing, SEO a PPC reklama. Takisto sa vzdelávam na Univerzite vo Viedni, kde študujem Master degree Global change and sustainability, keďže udržateľnosť je téma, ktorá sa skloňuje v našich slovníkoch čím ďalej, tým viac. Moje skúsenosti siahajú cez rôzne odvetvia a medzinárodné oblasti, čo odráža moju prispôsobivosť a ochotu prijímať nové výzvy a neustále sa posúvať vpred.

Kľúčové slová o mne

marketing
strategy
enviro
sustainability
digital marketing
content
volleyball
social

Pracovné skúsenosti

Corporate Relationship Management Support @ Raiffaisen Bank International
Vienna
Supporting Corporate Relationship Managers in the coverage of international corporate customer within the industry Consumer & Life Science, with focus on retail and packaging international corporate customers • Assistance in the development of an existing client portfolio and acquisition of new clients, including preparing presentation materials and attending several customer meetings • Gaining practical experience in financial statements analysis, as well as an overview and in-depth understanding of various banking products (e.g., different types of corporate loans, bonds, project financing, supply chain financing, capital markets, trade finance, cash management, export and import financing, L/Cs, guarantees) • Preparation of internal documents, especially credit limit applications, annual limit reviews including the analysis of financial statements and industry development, strategic customer planning, due diligence questionnaires, requests for proposal • Coordination of bank internal processes, such as active involvement in alignment discussion with credit risk management and product management • Attending various banking trainings (ESG and Sustainability learning journey, Compliance, Credit Fraud, Operational Risk etc.)
2022 - súčasnosť

Vzdelanie

Vysokoškolské
Msc, Global change and sustainability
University of Vienna, Vienna
2022 – 2020
BA, Business administration and European economy
University of applied sciences BFI Vienna, Vienna
2019 – 2021
MBA, Digitalny marketing
Digitalna Univerzita, Bratislava
2023 – 2020

Preferencie


Ďalší dobrovoľníci