>

Denisa Čontošová

Denisa Čontošová
Košice, Košický kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

GROWNI mi už na prvý pohľad prišla ako stránka, na ktorej by som sa vedela rozvíjať po profesionálnej ako aj osobnej stránke. Ako ešte stredoškolský študent nemám veľa príležitostí na nazbieranie skúseností v oblastiach, ktoré ma zaujímajú, no práve táto stránka ma oslovila a rada by som sa práve tu obohatila o dané zručnosti. Ďalším pozitívom, ktoré ma tu prilákalo bol veľký dopyt po mladých ľudoch a otvorenosť spolupracovať s nimi a vzájomne sa učiť.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

social media
ux design
ui design
visual design

Viac o mne

Volám sa Denisa, mám 18 rokov a svoj voľný čas sa snažim rozumne vyplniť rôznymi aktivitami.

Kedže som ešte študent, väčšinu času trávim častokrát práve štúdiom, no vždy sa rada zapojím do rôznych školských aktivít či klubov. Môj voľný čas však najviac vypĺňajú mimoškolské aktivity ako napríklad tanečné tréningy či hodiny výtvarnej výchovy. V neposlednom rade aj, samozrejme, čas strávený s priateľmi, rodinou či osamote. Mnohokrát inklinujem k činnostiam skôr umeleckejšieho charakteru a práve to by som rada rozvíjala aj tu.

Mojím hlavným cieľom do blízkej budúcnosti je nazbierať čo najviac skúseností, vdaka ktorým sa mnoho naučím a neskôr ich budem môcť sebavedomovo využiť v nasledujúcom štúdiu či práci. Bohužiaľ, nemám veľa skúseností, no napriek tomu si myslím, že viem zodpovedne a poctivo pracovať, rýchlo sa učiť a byť dobrý tímový hráč.

Kľúčové slová o mne

pracovitosť
thinking creatively
tímový hráč
schopnosť sa rýchlo učiť
samostatnosť
zodpovednosť
šťastný a pozitívny človek
priateľský

Vzdelanie

Stredoškolské
Gymnázium Šrobárova 1
Košice
2019 – 2023

Preferencie

8 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • startupu
  • študentskému projektu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do týždňa


Ďalší dobrovoľníci