>

Daniela Motyková

Daniela Motyková
HR Intern - Sourcer @ Deutsche Telekom Services Europe - Slovakia
Univerzita Komenského , Bratislava, Psychológia

Prečo som na GROWNi

Na growni by som rada našla príležitosti, pri ktorých by som sa mohla rozvíjať a získať prax v oblasti psychológie. Kedže vnímam, že dobré príležitosti sa vyskytujú málo a žiadajú si húževnatosť, som otvorená možnostiam rozvoja a vzdelávania. :))

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

marketing
psychológia
sebarozvoj
pomoc
vzdelávanie pre deti

Viac o mne

Som študentkou 4. ročníka psychológie na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a mojim cieľom je stať sa raz psychoterapeutkou. Medzi moje záujmy patrí hlavne sebarozvoj, cestovanie, čítanie, vzdelávanie sa, či počúvanie podcastov. Som v celku pozitívny človek, tak rada pečiem, varím alebo chodím do prírody, čo na mňa pôsobí ako psychohygiena.

Kľúčové slová o mne

psychológia
sebarozvoj
kreativita
húževnatosť
otvorenosť

Pracovné skúsenosti

Social Media Manager Volunteer @ OZ inako
Bratislava
The purpose of this activity is to manage the instagram of inako.sk, where we try to change the view of mental health, especially through social media networks, workshops or personal events. My job is to take care of instagram, communicate with the audience or creatively make posts and reels.
2022 - súčasnosť
Education Volunteer @ OZ Ulita
Bratislava
In the center, I help mainly with tutoring and doing homework. It is primarily a matter of creating a safe space for children and young people from disadvantaged backgrounds, who sometimes only need to be heard, encouraged or morally supported. And the fact that they are also doing their homework and studying is just a beautiful bonus. In this "work" I develop mainly my communication skills, creativity, tolerance and gather experience in my future practice as a psychologist.
2022 - súčasnosť
HR Intern - Sourcer @ Deutsche Telekom Services Europe - Slovakia
Bratislava
- Communicating with hiring managers and recruiters to understand hiring priorities and determine position requirements - Developing strategic and creative initiatives for finding great matches for our company - Reaching out to potential candidates using profesional tools (e.g. LinkedIn, LinkedIn Recruiter and Profesia.sk) - Crafting and sending recruiting emails - CVs screening (initialing conversations with candidates to better understand their backgrounds and also to answer their questions about the job position) - Scheduling online and in-person IWs with candidates (includes room booking, checking availability of recruiters and hiring managers, managing online calendars) - Job posting - Assisting HR colleques with ad-hoc tasks
2022 - súčasnosť
Čašníčka/ barmanka @ Marhaba s.r.o.
Stropkov
2018 - 2021

Vzdelanie

Vysokoškolské
Bc. , Psychológia
Univerzita Komenského , Bratislava
2020 – súčasnosť
Stredoškolské
Gymnázium
Stropkov
2015 – 2019

Preferencie

  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)

Ďalší dobrovoľníci