>

Daniela Motyková

Daniela Motyková
HR researcher @ PROPLUSCO spol. s.r.o.
Univerzita Komenského , Bratislava, Psychológia

Prečo som na GROWNi

Na growni som práve preto, pretože by som sa rada vzdelávania a rozvíjala. Chcem spoznávať nových ľudí, učiť sa nové veci a rozširovať si obzory.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

marketing
psychológia
sebarozvoj
pomoc
vzdelávanie pre deti

Viac o mne

Študujem psychológiu na FiF UK a medzi moje záujmy patrí hlavne sebarozvoj, cestovanie, počúvanie podcastov či získavanie informácii o nových veciach. Som v celku pozitívny človek, no keď nemám svoj deň, tak rada pečiem, varím alebo chodím do prírody čo na mňa pôsobí ako psychohygiena.

Kľúčové slová o mne

psychológia
sebarozvoj
kreativita

Pracovné skúsenosti

Čašníčka/ barmanka @ Marhaba s.r.o.
Stropkov
V reštaurácii som začala robiť počas maturitného ročníka, čiže hlavným cieľom bolo pre mňa zorganizovanie si času a povinností, čo sa mi úspešne podarilo. Vďaka tejto práci som sa naučila zvládať stres, návaly práce, naučila som sa zodpovednosti a samostatnosti. Najväčším bonusom je pre mňa to, že som prišla na to, ako komunikovať s rozličnými typmi ľudí a ako si nebrať veci osobne.
2018 - 2021
HR researcher @ PROPLUSCO spol. s.r.o.
Bratislava
Keďže náplňou mojej práce bolo prvotný kontakt s uchádzačmi na rôzne pozície a správa sociálnych sieti, tak mi táto práca pomohla získať sebadôveru pri telefonovaní, rozvíja moje komunikačné zručnosti a tvorivosť pri tvorbe inzerátov.
2021 - 2021

Vzdelanie

Vysokoškolské
Psychológia
Univerzita Komenského , Bratislava
2020 – súčasnosť
Stredoškolské
Gymnázium
Stropkov
2015 – 2019

Doplnkové aktivity a úspechy

Prax v CPPPaP Stropkov a v Centrum klinickej psychológie s.r.o.
Svoju prax som absolvovala pri skvelých psychologičkách, ktoré mi ukázali rôzne psychodiagnostické testy, aké sú pravidlá ich vyhodnocovania a čo všetko sa z nich vieme dozvedieť. Tiež som sa zúčastňovala diagnostických sedení, kde som videla ako vhodne komunikujú s rozličnými typmi ľudí. Táto prax mi dala bohaté skúsenosti, možnosť aplikovať teoretické poznatky do praxe a ukázala mi situácie, s ktorými som sa zatiaľ pri štúdiu nestretla.
2020
Tvorba prezentácií
Okrem vyššie spomenutých brigád sa príležitostne venujem aj tvorbe powerpointových prezentácii. Zákazky získavam cez stránku jaspravim.sk a myslím si, že mám pre gracký dizajn oko a ide mi to od ruky.
2022

Preferencie

  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)