>

Sabina Sabová

Sabina Sabová
Coventry University, Coventry, United Kingdom, Marketing
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Hľadám nové príležitosti, ktoré mi pomôžu rásť v osobnej aj profesionálnej rovine. Nebojím sa dobrej výzvy ani zaujímavého nápadu a rada pomôžem tam, kde môžem. Najradšej sa venujem eventom a marketingu, ale nepohrdnem žiadnou príležitosťou sa zlepšovať a rozširovať si svoje obzory.

Rovnako rada pomôžem aj ak potrebujete parťáka alebo niekoho, kto vám pomôže s problémom, ktorému momentálne čelíte. Nech už je to zápletka v príbehu, štúdium v zahraničí, motivačné listy alebo názor na váš projekt či nápad. Alebo len potrebujete niekoho, kto si s vami otvorí čokoládu a pofilozofuje nad zmyslom života.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

marketing
social media
tvorivé písanie
copywriting
event management
plánovanie
manažment
vedenie ľudí
média
práca s ľuďmi

Viac o mne

Ahoj, ahoj, volám sa Sabina a rada ťa spoznávam. Ako by som sa opísala?

Ak by to malo byť profesionálne, bolo by to takto: Som cieľavedomá, kreatívna a flexibilná osoba, s pozitívnym prístupom k práci a novým výzvam. Nebojím sa prekážok, som pracovitá, iniciatívna a dokážem pracovať veľmi dobre aj pod stresom. Som komunikatívna, priateľská, vždy ochotná pomôcť a rada sa učím nové veci.

Ak by som sa ale mala opísať o niečo menej formálne, pristúpila by som k tomu hravo a veselo: S každým dobrým nápadom moja duša o kúsok podrastie, milujem písanie príbehov z mojich najkrajších snov, zaujíma ma všetko, do čoho môžem strčiť svoj zvedavý nos a vždy túžim po tom, dozvedieť sa niečo nové. Doma mám nekonečne veľa rastlín, vyžívam sa v tvorení (hocičoho - momentálne scrapbookov, podcastu Mudrovačka a môjho nekonečného príbehu) a okrem chuti do práce, ktorá má zmysel, patrí moje srdce aj dobrému jedlu a úžasnej spoločnosti.

Kľúčové slová o mne

komunikácia
event manager
marketing
reklama
copywriting
komunikácia
žurnalistika
manažment
média
mentoring
tedx
štúdium v zahraničí

Vzdelanie

Vysokoškolské
BA, Marketing
Coventry University, Coventry, United Kingdom
2020 – súčasnosť
Stredoškolské
Stredná odborná škola pedagogická sv.Andreja-Svorada a Benedikta
Trenčín
Štúdium zamerané na praktickú prácu s deťmi a ich edukáciu v školských zariadeniach, doplnené o poznatky z psychológie, pedagogiky, metodík vyučovania, špeciálnej pedagogiky, tvorivej dramatiky a sociálnej komunikácie. Odbor: Učiteľstvo v materskej škole a vychovávateľstvo
2016 – 2020

Doplnkové aktivity a úspechy

2020

Preferencie

20 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • startupu
  • študentskému projektu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)
Ako rýchlo reagujem

do 7 dní


Ďalší dobrovoľníci