Paralegal - študent práva

flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
inovácie
Miesto:
hybrid (Bratislava)
Pracovný čas:
flexibilný
Druh úväzku:
Študentská stáž alebo
Skrátený úväzok
Spolupráca:
dohoda
Odmena:
od 6 € / hod
Aktualizované: 24. 11. 2023

Náplň práce

Sme Crowdberry, rýchle rastúca investičná firma, ktorá umožňuje súkromným investorom investovať do firiem a nehnuteľností, spoluvlastniť ich a byť tak súčasťou ich úspešného príbehu. Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovnú kolegu/kolegyňu na pozíciu PRÁVNY ASISTENT / PARALEGAL.

Od prvého dňa sa staneš dôležitým členom nášho tímu. Spolu s ďalšími kolegami z právneho tímu a externými advokátskymi kanceláriami budeš pomáhať predstavenstvu a investičnému tímu manažovať viac ako 100 mil. EUR v aktívach, ktoré Crowdberry spravuje v 60+ cieľových spoločnostiach, investičných fondoch a investičných účelových spoločnostiach (SPV) v Slovenskej a Českej republike a v troch investičných segmentoch – startupy, malé a stredné podniky a nehnuteľnosti, vrátane korporátnej agendy spoločností zo skupiny Crowdberry.

Náplň práce

Podpora :

·       pri príprave a realizácií transakčnej dokumentácie (zmluvy o prevode, príkazy na prevod, AML) pri prevodoch listinných alebo zaknihovaných cenných papierov (vrátane komunikácie s príslušnými depozitármi);

·    v oblasti kontroly regulatívnych opatrení a kontroly súladu činnosti spoločností s právnymi predpismi pri realizácií hlavných činností spoločnosti ako prevádzkovateľa platformy pre hromadné financovanie;

·       pri príprave rôznej internej dokumentácie a interných predpisov.

Príprava:

·       podkladov a rešerší k rôznym témam z korporátneho práva a práva cenných papierov;

·    podkladov pre zakladanie obchodných spoločností, zmeny v spoločnostiach alebo ich orgánoch a príprave valných zhromaždení;

·       jednoduchších záväzkových zmlúv, zmlúv o úveroch alebo pôžičkách;

·       podaní a komunikácia so štátnou a verejnou správou;

·       správa a vedenie archivácie právnej dokumentácie.

Koho hľadáme

·       Si študent práva na VŠ - študenti 4. – 5. ročníka

·       Ak máš určité skúseností s inhouse poskytovaním právnych služieb (právo obchodných spoločností), je to tvoja výhoda

·       Si spoľahlivý a máš výborný zmysel pre detail

·       Máš výborné komunikačné a analytické schopnosti a vysokú úroveň komerčného povedomia resp. záujem o túto oblasť

·       Vysokú mieru integrity

Prečo si vybrať nás

·       Práca v moderných priestoroch starého mesta

·       Mentoring od skúsenejších kolegov

·       Priama spolupráca s medzinárodne skúseným tímom v jednoduchej organizačnej štruktúre

·       Intelektuálne intenzívna, ale zábavná práca s praktickým prínosom a dopadom na podnikanie

·       Spolupráca s najinovatívnejšími firmami na Slovensku a v Česku

·       Rast v rámci tímu na základe kariérneho plánu možný a vítaný

·       Možnosť získania full-time pozície po skončení štúdia, vrátane možnosti koncipientskej praxe

·       Možné je alternatívne uplatnenie v jednej zo spoločností, ktoré cez Crowdberry získali investičný kapitál

·       Flexibilný pracovný čas s príjemným a neformálnym pracovným prostredím

Znalosť jazyka

  • Slovenský - C2 - expert
  • Anglický - B2 - stredne pokročilý

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • vysokoškoláka

Manažér

Matej Krkoška

LinkedIn profil

Preferovaný odbor štúdia

Ekonomické a právne vedy

Upresnenie odboru štúdia

Právo

Preferovaný posledný ukončený ročník

4. ročník bakalárskeho štúdia

O organizácii

Crowdberry a.s.

Crowdberry (www.crowdberry.eu) is a leading alternative investment platform operating in Czech Republic and Slovakia with partnerships established with the Private banking department of local leading ..