Senior produktový manažer

Jsme #1 na českém trhu v oblasti školních informačních systémů, našimi klienty jsou mateřské, základní a střední školy. Za téměř 35 let existence jsme získali cca 90% škol v České republice. Jsme stabilní, pevně ukotvená společnost.
produktový manažment
senior produktový manažér
vývoj produktov
strategické riadenie
software development
riadenie produktu
riadenie timu
Miesto:
office (Prague (Czech Republic))
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
Odmena:
80000 - 120000 € / mes
Mzda je v ceskych korunach
Aktualizované: 30. 8. 2022

Náplň práce

Pozice Senior produktový manažer (SPM) pro školy patří mezi významné pozice, vzhledem k povaze podnikání celé společnosti – vývoj nových softwarových produktů, údržba stávajícího portfolia a uživatelská podoba aplikací pro koncové klienty učitele, uživatele z řad rodičů i škol.

Role Senior produktového manažera je nově vznikající pozice. Její součástí je strategická role při tvorbě nových produktových strategií a vizí, poznání odvětví vzdělávaní v České republice a současněji trendů v zahraničí, společně s vedením vlastního produktového týmu.

Role Senior produktového manažera je definována poměrně široce.  Kombinuje v sobě několik dovedností – produktový management, produktovou komunikaci / obchodní argumentaci a řízení spokojenosti cílové skupiny škol jako institucí, učitelů, žáků a rodičů jako koncových uživatelů našich řešení.

Klíčová kritéria pro kandidáta v roli Senior produktového manažera BAK:

Strategické myšlení

  • Kandidát dokáže identifikovat globální trendy ve vzdělávání, zajímá se o moderní metody vzdělávání a technologie s tím spojené

  • Vzdělání v oblasti pedagogiky, zajímá se o pedagogiku, o hlubší problematiku rozvoje dětí, žáků a studentů

  • Pedagogické zkušenosti, ideálně i ze zahraničí (může přenést „best practices“ z rozvinutých trhů Evropy a USA do ČR)

  • Bude partnerem se státními institucemi (MŠMT, …)

  • Povede jednávání detailů obchodní spolupráce s obchodními partnery (např. Česká spořitelna, Olympijský výbor, …)

Praktické zkušenosti s implementací strategie do konkrétních řešení, plánů a exekuce

  • Silné obchodní přemýšlení, chápání P&L – rozpočty projektů

  • Zkušenosti z produkt managementu – praktické řízení produktu včetně Go to market aplikace

  • Schopnosti číst data, pracovat se statistikami, má analytické myšlení

  • Zkušenosti se zadáváním průzkumu trhu, s reprodukcí výsledků, a s přetvářením výstupů do konkrétních akčních plánů

  • Schopnost zadávat a spolupracovat s oddělením IT při specifikaci detailních funkcionalit produktu

  • Má hands-on přístup, je kreativní a samostatný při hledání řešení

Leadership

  • Odborně vede produktový management společnosti, silná a výrazná osobnost

  • Je zkušený lídr - řídil team, bude vést vlastní produktový tým

  • Je seniorní, stane se rovnocenným partnerem pro IT ředitele, manažera IT vývoje a další management společnosti

  • Má přirozený respekt

Koho hľadáme

  • Kandidáta, který je seniorní ve všech třech zmíněných klíčových kritériích

  • Zkušeného manažera

  • Kandidáta zorientovaného ve vzdělávaní 21. století

  • Nadšence pro podníkání v oblasti vzdělání

Prečo si vybrať nás

Budete spolutvořit transformaci naší společnosti v produktové části a to v relativním začátku změn. Místo výkonu práce je Praha, krásná stověžatá a neodolatelná.

Detaily

Nástup

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • profesionála

Manažér

Ondřej Sedloň

LinkedIn profil

O organizácii

BAKALÁŘI Sofware, s.r.o.

Během více než 30 let náš team společnosti Bakaláři software s.r.o. vyvinul unikátní software, který denně používají školy, rodiče i studenti po celé České republice. V současné době máme tu čest spol..
Viac o organizácii