>

Filip Tvrdoň

Filip Tvrdoň
Programátor
Bratislava/Bellova Ves, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Mentee
Mojim cieľom je stať sa špičkovým programátorom, riešiť skutočné problémy pomocou kvalitného kódu, ktorý nezačne smrdieť ešte počas vývoja, zaslúžiť si a obhájiť pozíciu lídra, viesť tímy v časoch, keď developerov niektorí označujú za "ohrozený druh".

Budem vďačný za pomoc v oblasti programovania, leadershipu a kariéry.

Hľadám mentorov, ktorí mi pomôžu stanoviť si zmysluplné ciele, dlhodobo na sebe makať hard & smart, pomôžu mi vidieť nové možnosti.

Mentor - Programátor (remote)

Ako mentor viem pomôcť začínajúcim programátorom zamerať sa na budovanie silných návykov, ktoré im poslúžia bez ohľadu na programovací jazyk (čistý, udržateľný, čitateľný kód), ale aj soft skills (time management, efektivita, komunikácia, fungovanie v tíme a pod.).

Sám pochádzam z netechnického zázemia a prechod z filozofickej fakulty do kódu nebol práve jednoduchý. Rád pomôžem ľuďom, ktorí pociťujú neistotu a obavy z prechodu do IT sféry. Každý, kto sa rozhodol pre tento krok, má moju podporu!

Poznám hranice svojich vedomostí a schopností a nemám problém ich otvorene priznať. Nebudem sa hrať na hrdinu, ani hovoriť o veciach, o ktorých viem málo alebo nič. Naopak, rád sa podelím o skúsenosti, ktoré som získal.

Mentor - Strength Coach (remote)

Silovému tréningu, strave a životospráve sa venujem vyše 10 rokov a mám za sebou tisícky hodín tréningov s dospelými aj deťmi. Rád pomôžem s trénigom/životosprávou ľuďom, ktorí majú záujem na sebe makať - ale naozaj makať! Ťažké tréningy a pobyty mimo komfortnú zónu považujem za štandard. Nehľadám cvičencov, ktorí si chcú zacvičiť. Hľadám človeka/ľudí, ktorých neustále poháňa vpred túžba byť silnejší, rýchlejší, vytrvalejší, múdrejší...lepší a nezastavia sa pred ničím.

S čím viem ako mentor pomôcť

Sebarozvoj
tréning
soft skills
software development

Viac o mne

Otec a manžel, programátor, strongman, ktorý sa každý deň snaží žiť podľa 3 základných princípov:

  1. Mať odvahu hovoriť pravdu a konať pravdivo a prijať následky ako dobrodružstvo.

  2. Prevziať zodpovednosť za všetko v mojom svete.

  3. Byť každý deň o niečo silnejší, múdrejší a láskavejší.

Kľúčové slová o mne

software development
tréning

Pracovné skúsenosti

2023 - súčasnosť
Programátor
Bratislava
2019 - súčasnosť

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem

do dňa


Ďalší mentori