>
Dobrovoľnícky projekt STARIC

STARIC

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Marketing
IT
Financie
Web development
tech company
technicke smery
Projektový manažment
HR
crypto
študentské firmy
krypto
sociálne podnikanie
start-up
startup
blockchain
blockchain technology
Čokoľvek
virtuálna realita
software
stáž
Buildingfuture
Čas
Právo
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

STARIC je startup, ktorý sa venujú ťaženiu kryptomien, no taktiež plánujeme začať vzdelávať našich zákazníkov v oblasti finančnej gramotnosti, no s prihliadnutím na moderné informácie. Náš produkt je ešte vo vývoji, a tak celkové finálne prevedenie nie je striktne naplánované. Plánujeme dať ľuďom možnosť uchovávať si ich crypto v trezoroch. A samozrejme chceme ponúkať následnú kúpu a predaj. Náš tím sa momentálne nachádza na Slovensku aj v širšom zahraničí, takže naše fungovanie bude na 99% remote. Pri práci si zakladáme na individuálnom prístupe a necháme ti priestor na tvoju sebarealizáciu, takže tvoj pracovný čas nie je daný presne, ako to budeš fílovať, tak to bude. (Môžeš pracovať 1h týždenne, no aj 30h :))

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ máme niekoľko mining mašín a podarilo sa nám pár menších ziskov. Momentálne máme vytvorený core tím, do ktorého, ako môžeš vidieť, hľadáme posily. Máme taktiež široký záber konzultantov, mentorov a iných pomocných síl, ktoré nám s celým príbehom veľmi pomáhajú. Ale hlavne máme ideu, ktorú sa nebojíme rozvíjať. Tak poď do toho s nami aj ty!

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od dobrovoľníka budeme požadovať predovšetkým kreativitu a nadšenie pre túto tému. Nemusí byť expertom v danej oblasti, stačí nám keď budeme vidieť v ňom nadšenie a potenciál niečo zlepšiť. Výsledkom našej spolupráce bude úspešné založenie startupu a jeho nasledovný chod.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V našom tíme naberieš skúsenosti, získaš super kolektív a možnosť s ním pracovať na rozvoji budúceho úspešného startupu. Získaš u nás voľný priestor pre rozvoj tvojej vlastnej kreativity, takže tvoje nápady budú ocenené. Dostaneš sa do skupiny ľudí, kde dokážeš nabrať zaujímavé kontakty, ktoré môžeš použiť v tvojom neskoršom pôsobení. A hlavne získaš komunitu nadšených ľudí, v ktorej žiadny sen nie je nesplniteľný.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou sa nám podarí premeniť naše spoločné myšlienky na reálny produkt. Len ty nám dokážeš pomôcť stať sa úspešným startupom, nielen na Slovensku / Česku, no taktiež aj v krajinách za veľkou mlákou. S tvojou pomocou dokážeme zmeniť pohľad ľudí na crypto a tým im zlepšiť ich každodenné životy. Pomôžeš nám v zlepšení finančnej gramotnosti ľudí a tým dosiahneme posunutie finančného sektora vpred. Tak neváhaj a prihlás sa!

Preferencie

6 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 3. 2023
17. 5. 2023

Podobné projekty