>
Dobrovoľnícky projekt STARIC

STARIC

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
marketing
IT
financie
web development
tech company
technicke smery
projektový manažment
HR
crypto
študentské firmy
krypto
sociálne podnikanie
start-up
start-up
blockchain
blockchain technology
čokoľvek
virtuálna realita
software
stáž
buildingfuture
čas
právo
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

STARIC je startup, ktorý sa venujú ťaženiu kryptomien, no taktiež plánujeme začať vzdelávať našich zákazníkov v oblasti finančnej gramotnosti, no s prihliadnutím na moderné informácie. Náš produkt je ešte vo vývoji, a tak celkové finálne prevedenie nie je striktne naplánované. Plánujeme dať ľuďom možnosť uchovávať si ich crypto v trezoroch. A samozrejme chceme ponúkať následnú kúpu a predaj. Náš tím sa momentálne nachádza na Slovensku aj v širšom zahraničí, takže naše fungovanie bude na 99% remote. Pri práci si zakladáme na individuálnom prístupe a necháme ti priestor na tvoju sebarealizáciu, takže tvoj pracovný čas nie je daný presne, ako to budeš fílovať, tak to bude. (Môžeš pracovať 1h týždenne, no aj 30h :))

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ máme niekoľko mining mašín a podarilo sa nám pár menších ziskov. Momentálne máme vytvorený core tím, do ktorého, ako môžeš vidieť, hľadáme posily. Máme taktiež široký záber konzultantov, mentorov a iných pomocných síl, ktoré nám s celým príbehom veľmi pomáhajú. Ale hlavne máme ideu, ktorú sa nebojíme rozvíjať. Tak poď do toho s nami aj ty!

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Od dobrovoľníka budeme požadovať predovšetkým kreativitu a nadšenie pre túto tému. Nemusí byť expertom v danej oblasti, stačí nám keď budeme vidieť v ňom nadšenie a potenciál niečo zlepšiť. Výsledkom našej spolupráce bude úspešné založenie startupu a jeho nasledovný chod.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

V našom tíme naberieš skúsenosti, získaš super kolektív a možnosť s ním pracovať na rozvoji budúceho úspešného startupu. Získaš u nás voľný priestor pre rozvoj tvojej vlastnej kreativity, takže tvoje nápady budú ocenené. Dostaneš sa do skupiny ľudí, kde dokážeš nabrať zaujímavé kontakty, ktoré môžeš použiť v tvojom neskoršom pôsobení. A hlavne získaš komunitu nadšených ľudí, v ktorej žiadny sen nie je nesplniteľný.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou sa nám podarí premeniť naše spoločné myšlienky na reálny produkt. Len ty nám dokážeš pomôcť stať sa úspešným startupom, nielen na Slovensku / Česku, no taktiež aj v krajinách za veľkou mlákou. S tvojou pomocou dokážeme zmeniť pohľad ľudí na crypto a tým im zlepšiť ich každodenné životy. Pomôžeš nám v zlepšení finančnej gramotnosti ľudí a tým dosiahneme posunutie finančného sektora vpred. Tak neváhaj a prihlás sa!

Preferencie

6 hodín / týždenne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
4. 3. 2023
17. 5. 2023

Podobné projekty