>
Dobrovoľnícky projekt PR podpora projektu a sociálne siete

PR podpora projektu a sociálne siete

Nezisková organizácia
špecialista marketingu
socialne siete
dusevne zdravie
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online), osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme niekoho, kto má rád sociálne siete a PR v téme duševného zdravia. Možno práve ty sa staneš hlasom duší žien po pôrode, ktoré zažívajú duševnú ťažobu.

Zatiaľ máme ...

Projekt Vysmiata Duša Mamky sme spustili v máji 2022 a odvtedy krok po kroku budujeme jednak povedomie o projekte a aj projekt samotný. Ako rastieme, tak si uvedomujeme, že potrebujeme ďalšiu kreatívnu hlavu do tímu, ktorá má zaľúbenie pre sociálne siete, PR, vie si veci naplánovať a čo je hlavné aj zrealizovať. Prvotné kontakty s médiami máme za sebou, radi by sme tomu nastavili nejakú štruktúru. Veľké pole pôsobnosti pre nového človeka budú naše sociálne siete. :)

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Dobrovoľník či dobrovoľníčka budú pre nás zásadným prínosom, ak sa chopia šance a nápadov, ktoré u nás ležia v šuflíku či prinesú vlastné. Veľkým uľahčením pre projekt by bolo nastavenie komunikácie na soc. sieťach. Vymyslieť to tak, aby to bolo naozaj dobré.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Do verejného priestoru prinášame unikátnu tému a preto byť pri prvých rokoch takéhoto projektu nie je málo. :) Tým, že spolupracujeme s rôznymi cieľovými skupinami, je veľkým benefitom aj pre ďalší život práve získanie akéhosi všeobecného prehľadu, ako to v témach duševného zdravia funguje. :) Táto ponuka je nielen pre ľudí žijúcich v BA, ale fungujeme na diaľku, takže môžeš byť vlastne odkiaľkovek. Ako neziskový projekt máme viaceré tooly pro bono, takže vieš získať prax aj nástrojoch, ktoré možno využiješ následne v pracovnej praxi.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka ďalšiemu človeku v tíme budeme vedieť ešte efektívnejšie prinášať informácie o témach duševného zdravia v popôrodnom období, ktoré sú veľmi tabuizované, no týkajú sa tisícov žien ročne. Práve pravidelné PR aktivity/obsah na soc. sieťach je pre nás nesmierne dôležitý, no pri behu všetkých ďalších aktivít si uvedomujeme, že je čas mať v tomto pomocnú ruku niekoho ďalšieho. Tak veľmi sa na teba tešíme.

Preferencie

1 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
5. 9. 2023

Podobné projekty