>

Pomoc s vytvorením loga

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
Marketing
vectorová grafika
ux/ui dizajn
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Ahoj! Hľadám pomoc s vytvorením originálneho loga pre moju diplomovú prácu. Hľadám človeka, ktorý rád pracuje s grafikou a návrhmi a chcel by si obohatiť svoje portfólio vytvorením ďaľšieho loga. Ide o projekt založenia kreatívneho štúdia, kde by sakonali rôzne kurzy/workshopy, teambuildingy,... Primárne sa jedná o projekt keramického štúdia, ale rada by som ponechala pojem kreatívneho štúdia nakoľko si viem predstaviť kombináciu aj s floristikou/aranžovaním.

Zatiaľ máme ...

Ide o projekt ktorý vytváram od nuly. Mám predstavu o koncepte a vizualizácií loga, s ktorým sa rada podelím pri spolupráci.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chcela by som dať šancu dobrovoľníkovi aby sa inšpiroval a vytvoril logo ktoré bude kľúčom k úspechu štúdia. Rada si nechám aj poradiť a nechám voľnú umeleckú ruku dobrovoľníkovi.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak si len začiatočník a baví ťa grafika ale nemáš si to kde vyskúšať tak si práve ten koho hľadám. Môžeš získať šancu obohatiť svoje portfólio svojím výkonom a získať nové zručnosti a skúsenosť.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Pomôžeš mi splniť si môj sen mať vlastné štúdio s vysnívaným logom. Zároveň mi pomôžeš vylepšiť a dokončiť moju diplomovú prácu.

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
10. 5. 2023

Podobné projekty