>
Dobrovoľnícky projekt Pomoc s eventami pre Public Leadership Academy

Pomoc s eventami pre Public Leadership Academy

Nezisková organizácia
event management
podujatia
Projektový manažment
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám s realizáciou stretnutí účastníkov leadrship programu pre ľudí, ktorí chcú meniť verejnú správu. Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí sa neboja vyhrnúť rukávy, majú radi organizáciu podujatí a zároveň chcú spoznáť nových ľudí, zaujímavé organizácie a niečo nové sa naučiť.

Zatiaľ máme ...

Public Leadership Academy je rozvojový program pre mladých profesionálov a profesionálky v štátnej a verejnej správe s potenciálom vyrásť na tvorcov zmien s pozitívnym dopadom na kvalitu verejných politík a služieb.

Spoločne budujeme komunitu, ktorej hnacím motorom je verejná služba a zlepšovanie kvality. Program vznikol v spolupráci 4 organizacií - LEAF, Nexteria, Teach for Slovakia a Klub úradníkov dobrej vôle. Viac o programe nájdeš tu: https://www.publicacademy.sk/

Dôležitou súčasťou Public Leadership Academy sú aj pravidelné stretnutia účastníkov, na ktoých prinášame praktický obsah pre profesionálov, na rozvoj líderských, manažérskych a implementačných zručností. Práve s realizáciou týchto stretnutí potrebujeme pomôcť. Tvojou úlohou bude pomáhať s koordináciou, registráciou, cateringom a celkovo s hladkým priebehom stretnutí od začiatku po odchod poslendého úcastníka :) Obah eventov je už pripravený.

Stretnutia sa odohrávaju poobede od 17:00 do 20:00, 3-4krát do mesiaca. Nemusíš sa zúčastniť všetkých stretnutí, snažíme sa zostaviť tím dobrovoľníkov, aby sa mohli v prípade potreby zastúpiť. V prípade záujmu ti pošleme detailný rozvrh.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Našim cieľom je dosiahnuť pohodový priebeh stretnutí pre účastníkov ale aj organizátorov :) Tešime sa aj na tvoje nápady.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Staneš sa súčasťou komunity s vášňou pre rozvoj seba samého aj svojho okolia. Budeš mať možnosť prispieť k rozvoju unikátneho programu s poslaním vytvoriť príležitosti pre mladých ľudí v štátnej správe na Slovensku rozvíjať sa na profesionálnej aj osobnej úrovni. Spoznáš množstvo inšpiratívnych ľudí, ktorí neváhajú vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do veľkých výziev - mnohí z nich už dnes pôsobia v štátnej správe a pomáhajú robiť život na Slovensku kvalitnejším a krajším. Objavíš svet inovácií a globálnych trendov vo verejnom sektore.

Preferencie

10 hodín / mesačne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
22. 3. 2023
6. 4. 2023

Podobné projekty