>

Tatiana Oravská

Tatiana Oravská
Digital Marketing Specialist @ PS:Sunrise
Technická univerzita v Košiciach, Košice, Geo-turizmus, 2017
Košice, Košický kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Hľadám príležitosť byť súčasťou zmysluplného projektu a pomôcť nadobudnutými skúsenosťami mladého profesionála k vybudovaniu väčšej veci. Lebo verím, že aj kvapka v mori urobí vlnu. :)

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

google adwords
facebook ads
marketing
seo fundamentals
vzdelávanie

Viac o mne

Som mladé žieňa, ktoré si zamilovalo marketing a jeho silu pomôcť značkám a projektom priniesť ich myšlienku k svojmu publiku. Milujem prírodu, tanec, cestovanie, knihy a vzdelávanie.

Viac o mne v mojom LinkedIn profile www.linkedin.com/in/tatiana-oravská-b0b797133

Kľúčové slová o mne

spoľahlivosť
hard-working
positive impact
google ads
ppc

Pracovné skúsenosti

Digital Marketing Specialist @ PS:Sunrise
Košice
2021 - súčasnosť
Marketing PPC špecialista @ Manuvia
Košice
Pracovná pozícia ma naučila popasovať sa so vzniknutými výzvami a neprestávať hľadať riešenia. Na pozíciu som nastupovala bez väčších skúsenosti s PPC kampaňami a podarilo sa mi úspešne prevziať manažment kampaní od reklamnej agentúry do interného stavu s dodržaním stanovených cieľov. - Správa kampaní v platformách Google Ads a Facebook v 6 krajinách. - Vyhľadávanie nových možností na performance marketing. - Nastavenie interných procesov kampaňového manažmentu po prevzatí kampaní. - AB testovanie. - SEO projekt.
2019 - 2020
Marketing PPC špecialista @ My Brand Agency
Košice
Tvorba a plánovanie kampaní pre klientov reklamnej agentúry, coppywriting reklám, správa platforiem Google Ads, Facebook, reporting.
2020 - 2020
Marketing špecialista @ Manuvia
Košice
Vďaka tejto prvej pracovnej pozícií som mala možnosť vytvoriť si systém práce aj vďaka vedeniu mojím nadriadeným a prehľadnému systému práce v Asana. Získala som prehľad ako funguje segment personálnych agentúr aj vďaka zúčastňovaniu sa na plánovacích a strategických meetingoch jednotlivých divízií. Mala som možnosť byť súčasťou tvorby novej identity firmy pri rebrandingu od prvých krokov až po jeho realizáciu z pohľadu marketingu. Zároveň som získala základy práce s nástrojmi ako Wordpress, Mailchimp, Facebook Business Manager, Google Analytics, Profisms.
2017 - 2019

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing, Geo-turizmus
Technická univerzita v Košiciach, Košice
2012 – 2017

Doplnkové aktivity a úspechy

Digisemester
Návrat do školských lavíc v podobe Digisemestra, hoc len na 12 sobôt, ma veľmi podnietil a profesionálne posunul. Mala som možnosť učiť sa od top marketingových profesionálov z SK/ČR o digitálnom marketingu (SEO, PPC, e-mail marketing, sociálne siete, copywriting, branding...).
2019
Dobrovoľníctvo AIESEC
Dobrovoľnícka práca počas vysokej školy na projektoch s cieľom osobného rozvoja študentov ZŠ, SŠ a VŠ. - projektový manažment (projekty Educate Slovakia, Me, Myself & I) - správa sociálnych sietí - príprava podujatí a infostánkov - komunikácia so zahraničnými stážistami.
2016
Zahraničná stáž AIESEC
Dobrovoľnícka stáž, práca na projekte Discover Slavonia and Baranja, ktorého cieľom bola propagácia regiónu z pohľadu cestovného ruchu. V tíme 7 zahraničných stážistov sme spoznávali región za pomoci miestnych aktérov v oblasti cestovného ruchu, turistických sprievodcov, miestnych výrobcov. Všetky zážitky sme zdieľali prostredníctvom Facebooku, blogových článkov, fotografií, videí...
2017

Preferencie

  • neziskovke, škole
  • verejnej inštitúcii
  • študentskému projektu
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
  • osobné stretnutia
  • na diaľku (online)

Ďalší dobrovoľníci