>
Príležitosť Program miniKAIROS

Program miniKAIROS

Študenti strednej školy

Ponúkame ti program, kde počas 11 týždňov absolvuješ rôzne zaujímavé prednášky. Každá z nich je zvolená tak, aby ti pomohla prekonať prekážky pri hľadaní správnej životnej cesty.

výber kariéry
stredoškoláci
silné stránky
prezentačné zručnosti
MBTI typológia
podnikanie
soft skills
vzdelávanie
kurz
kariérne poradenstvo
osobný rozvoj
certifikát
mentoring
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Kariérna akadémia

Popis

Ak si práve na strednej škole a nevieš akým smerom sa v živote vybrať, tak si tu správne. Možno aj ty, ako mnoho mladých ľudí, pociťuješ zúfalstvo a úzkosti, pretože musíš spraviť dôležité životné rozhodnutie o tvojej budúcnosti bez akejkoľvek podpory. Avšak nezúfaj, nie si v tom sám. Práve pre teba sme vytvorili program miniKAIROS. Našim cieľom je pomôcť účastníkom ujasniť si predstavy o ich vlastnej budúcnosti, aby urobili sebavedomé rozhodnutie smerom ku kariére, ktorá ich bude napĺňať.

Program je limitovaný a vyberáme len 20 účastníkov, neváhaj preto a zaisti si svoje miesto už teraz.

O autorovi

Kariérna akadémia

Naším cieľom, aby každý mladý človek vedel v čom je dobrý, poznal svoje poslanie a mal znalosť o tom aké konkrétne kroky musí podniknúť, aby získal svoju vysnívanú prácu, ktorú bude mať rád a bude ho napĺňať. Toto poslanie napĺňame cez vzdelávanie študentov, ktorí sú v období hľadania svojho životného poslania pomocou poskytovania praxe v medzinárodných a národných spoločnostiach a realizácie aktivít zameraných na karierny rast.


Podobné ponuky