Príležitosť Od šikany a komplexov k odhodlaniu a k osobnej vízii

Od šikany a komplexov k odhodlaniu a k osobnej vízii

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Ako si definovať čo pre teba znamená úspech a ako k nemu nájsť cestu?

Arnold Kiss, člen Forbes 30 pod 30, ťa naučí lepšie pracovať s všímavosťou pomocou mindfulness techniky a tiež ako si osvojiť techniky nenásilnej komunikácie. Príď objaviť svoju vlastnú osobnú víziu na praktickom workshope v malom počte ľudí.

vízia
úspech
soft skills
osobnostný rozvoj
mindfulness
vzťahy a komunikácia
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
29. sep 2022 o 18:00
Autor
Arnold Kiss

Popis

Ako si nájsť cestu k sebou samým definovanému úspechu?
Ako lepšie pochopiť, prečo niekto úspech dosahuje ľahšie a niekto ťažšie?

Aj na tieto otázky na workshope zodpovedá Arnold Kiss.


Arnold sa podelí o svoju osobnú cestu od ťažkého prijatia v kolektívoch až k dnešnému dňu, kedy sa mu podarilo dostať sa do Forbes 30 pod 30.

Okrem iného si na workshope vyskúšate, ako sa lepšie naučiť pracovať s všímavosťou pomocou mindfulness techniky a ako si osvojiť techniky nenásilnej komunikácie.

Dozviete sa, čo nás v našom mozgu vedie k väčšine rozhodnutí a ako to súvisí s naším detstvom. V neposlednom rade Arnold porozpráva niečo viac aj o emóciách a o emočne bezpečných prostrediach.


Ak sa aj vy chcete naučiť ovládať soft skills, nájsť pridanú hodnotu nielen v sebe ale aj v okolí a nájsť bezpečné miesto? Tak to rozhodne nesmiete zmeškať workshop s Arnoldom Kissom.


Občerstvenie
Keďže začíname o 18:00, hlad sa bude stupňovať. Na evente preto môžete očakávať aj občerstvenie vo forme výborných chlebíčkov.

Cena lístkov bude použitá výhradne na občerstvenie a náklady spojené s priestorom a organizáciou podujatia.

Tešíme sa na vás
Team Beluminary

O autorovi

Arnold Kiss

Po úspešne absolvovanom štúdiu medzinárodných vzťahov a sociálnych vied sa vrhol do práce pre tretí sektor. V rámci programu Teach For Slovakia pomáhal dva roky žiakom zo sociálne znevýhodneného prostredia uspieť osobnostne i akademicky a dodnes pôsobí ako ambasádor tejto organizácie.

Svoju vášeň pre rozvoj občianskej spoločnosti uplatňuje aj popri práci pre Maxman Consultants.

Spoločne s kolegyňou Orši pôsobia v projekte rozumieme.si, no vedie aj projekt Greenpower Slovensko. Je odborným garantom programu Nadácie Pontis - Budúcnosť inak a pracuje na tvorbe programu inovatívneho vzdelávania učiteľov pre Pedagogickú fakultu UK