Online event: Ako chrániť softvér?

Online event: Ako chrániť softvér?

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia, startupy, študentské projekty
Univerzitný technologický inkubátor STU (InQb) Profil organizácie
17. jún 2021 o 17:00

Ak tvoje podnikanie či podnikateľský zámer zahŕňa oblasť IT – napríklad softvérové aplikácie, počítačové hry či webové stránky, alebo ak si tvorcom takýchto obsahov pre iných – pozývame ťa sledovať tento live stream.

ako chranit softver
softver
it
vzdelavanie

Popis

Pozývame ťa sledovať live stream na tému Ako chrániť softvér!

Ak tvoje podnikanie či podnikateľský zámer zahŕňa oblasť IT – napríklad softvérové aplikácie, počítačové hry či webové stránky, alebo ak si tvorcom takýchto obsahov pre iných – si cieľovou skupinou tohto live streamu.

Dozvieš sa napríklad, ako je možné chrániť a komercializovať IT produkty, aké práva a povinnosti sa viažu k objednávateľovi a tvorcovi softvéru, či ako pristúpiť k tvorbe softvéru s využitím open source základu. V neposlednom rade ti Jaroslav Noskovič poradí, na čo si dávať pozor, aby si svojim podnikaním neporušoval existujúce práva iných subjektov k IT produktom.

Kde prebehne live stream? https://www.facebook.com/events/935238593917541
Kedy? 17. 6. 2021 (štvrtok) od 17:00 hod. do cca 18:30 hod.
Cena? ZDARMA - jednoducho sa pripoj na náš Facebook a sleduj. Stream prebehne priamo v udalosti (v diskusii) alebo ho nájdeš na timeline Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.

Chceš dostať pripomienku pred podujatím, aby si naň nezabudol?
Vyplň formulár https://bit.ly/softver-inqb

Toto podujatie ti prináša Univerzitný technologický inkubátor STU InQb.
Facebook: https://www.facebook.com/univerzitnytechnologickyinkubatorstu
Instagram: https://www.instagram.com/inkubator_inqb/
Web: https://www.inqb.sk/

Tešíme sa na teba!

O autorovi

Jaroslav Noskovič

Jaroslav pôsobí ako vedúci oddelenia ochrany a komercializácie duševného vlastníctva v CVTI SR. Zodpovedá za poskytovanie expertných služieb zameraných na realizáciu transferu technológií z univerzít a SAV do praxe. Venuje sa tiež problematike ochrany duševného vlastníctva – najmä poradenstvu v oblasti patentovej ochrany, ochrany softvérov, označení, dizajnov a ďalších predmetov priemyselného vlastníctva. Jaroslav je aj mentorom v Univerzitnom technologickom inkubátore STU.