Pomôž nám zvideteľniť sa v online svete

Sme začínajúci vzdelávací portál, ktorý chce sprístupniť kvalitný, v praxi rýchlo použiteľný video obsah za dostupné ceny. Hľadáme pre rozvoj tohoto start-upu kreatívnych ľudí do tímu, ktorí ocenia v dohodnutých medziach voľnosť a samostatnosť.
flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
online marketing
social media marketing
e-mail marketing
facebook ads
google ppc
youtube marketing
marketing
storytelling
vzdelávanie
online vzdelávanie
kreativita
samostatnosť
Miesto:
office (Bratislava)
homeoffice
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Študentská stáž
Spolupráca:
Odmena:
Neplatená stáž
Ponúkame prístup ku všetkým našim terajším aj budúcim kurzom.
Aktualizované: 29. 1. 2023

Náplň práce

Pomôžeš nám pri návrhu a realizácií markektingových prístupov a kanálov tak, aby sa naše kurzy, ale aj povedomie o celom vzdelávacom portály dostali medzi širokú verejnosť.

Či už spravovať kampane, tvoriť obsah, ale aj vymýšlať to, ako osloviť a zaujať správnu cieľovú skupine.

Podľa tvojej špecializácie to môže byť len jedna z oblastí online marketingu, alebo, sa na problematiku vieš pozrieť komplexne a spolu vyskladáme zaujímavú stratégiu, ktorú budeš mocť samostatne realizovať.

Hľadáme začínajúceho online marketéra, ktorý chce nabrať skúsenosti a chce prejaviť svoju kreativitu. Ktorý si chce vyskúšať nové prístupy a prejaviť sa takouto formou. Niekoho, kto chce mať voľnú ruku vo svojej kreatíve a je ochotný skúšať aj netradičné marketingové prístupy.

Podporíme ťa vo vlastných aktivitách a nápadoch a umožníme ti ich realizovať a vyskúšať si nové prístupy a nápady. Tak podporíme tvoju kreativitu a zároveň sa týmto niečo naučíme všetci.

Je pre nás dôležité, aby táto spolupráca bola obojstranne prospešná. Zaujíma nás, čo sa chceš naučiť, čo ti táto spolupráca má dať a kým sa prípadne chceš stať. Preto budeme spolu hľadať spôsoby, ako to môžeš dosiahnuť a ako ti my v tom vieme pomôcť.

Samozrejme v neposlednom rade budeš mať prístup ku všetkým terajším aj budúcim kurzom.

Zručnosti

  • online marketing - stredne pokročilý
  • marketing - stredne pokročilý
  • copywriting - stredne pokročilý
  • správa soc. sietí - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Na začiatok si dáme online hovor, kde sa zoznámime a zistíme, či si budeme sedieť ľudsky, ale aj to, či sa stretneme v očakávaniach a požiadavkách, zodpovieme si otázky a verím, že to bude začiatok spolupráce.

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka

Manažér

Daniel Schmidt

LinkedIn profil

O iniciatíve

RozvíjamSa.Online

Vzdelávací portál RozvijamSa.Online si kladie za cieľ sprístupniť kvalitné vzdelávacie kurzy pre širokú verejnosť a poskytnúť priestor širokému spektru kvalitných lektorov a pomôcť im so zdieľaním ich..
Viac o iniciatíve