Manažér rozvoja informačných systémov európskych štrukturálnych a investičných fondov/ Zástup za MD

inovácie
štátna správa
Miesto:
office (Bratislava)
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
Odmena:
od 2200 € / mes
Výsledná mzda bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.
Aktualizované: 11. 8. 2023

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie procesu rozvoja a aktualizácie informačných monitorovacích systémov v rámci  implementácie programových období 2014 - 2020 a 2021 – 2027 v spolupráci s partnermi - poskytovateľmi finančných prostriedkov, ako aj samotnými používateľmi systému, podieľanie sa na definovaní a rozhodovaní, ktoré procesy budú podporené v rámci informačného systému. Zber všetkých potrebných informácií o jednotlivých procesoch od partnerov a následné spísanie konkrétnej požiadavky na vývoj informačného systému. Jedná sa o prepájanie metodických a technických vedomostí a schopností. Úplná podpora projektovému manažérovi v nadväznosti na štandardné procesy projektového riadenia.

Vašou úlohou bude:

  • zber a analýza požiadaviek na rozvoj a zmeny informačných systémov EŠIF;

  • spolupráca s relevantnými útvarmi a inými externými subjektmi pri spracovávaní riadiacej, metodickej a inej dokumentácie k implementácii EŠIF;

  • príprava návrhov projektov pre rozvoj informačných systémov EŠIF, v spolupráci s relevantnými útvarmi;

  • vecná implementáciu projektov a monitoring portfólia projektov v oblasti rozvoja informačných systémov EŠIF;

  • zber, správa a kontrola výstupov projektovej dokumentácie v jednotlivých fázach implementácie IT projektu;

  • príprava exportov a podkladov projektovému manažérovi.

Koho hľadáme

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • analytické myslenie;

  • schopnosť pracovať pod stresom;

  • komunikácia;

  • zodpovednosť a spoľahlivosť;

  • flexibilita;

  • znalosť práce v ITMS2014+ výhodou;

  • znalosť a osobný záujem v oblasti implementácie európskych štrukturálnych a investičných fondov;

  • znalosť zákona o príspevku  poskytovanom z európskych štrukturálnych a investičných fondov č. 292/2014 Z.z.

  • znalosť zákona o príspevkoch z fondov Európskej únie č. 121/2022 Z.z.,

  • znalosť a skúsenosti v oblasti projektového riadenia v nadväznosti na vyhlášku o riadení projektov č. 85/2020 Z.z;

Prečo si vybrať nás

Zamestnanecké výhody, benefity

  • patríme k stabilným zamestnávateľom,

  • oddýchnite si s týždňom dovolenky navyše,

  • užite si pružný pracovný čas (7- 9 hod. a 15 - 19 hod),

  • dostanete motivačné finančné ohodnotenie,

  • získate príspevok 80 € od zamestnávateľa do DDS,

  • prispejeme Vám na stravovanie a na cestu do práce,

  • využite MultiSport kartu a s ňou prístup k športoviskám a rekreačným zariadeniam po celom Slovensku a ČR,

  • podporíme Vaše ďalšie vzdelávanie prostredníctvom prepracovaného systému,

  • máme príjemné a moderné pracovné prostredie v Tower 115, s fitness centrom a kantínou v budove.

Zručnosti

  • - úplný začiatočník

Dodatočné informácie

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám, prosím, svoje CV spolu s motivačným listom. Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní kandidáti. Ďakujeme za pochopenie.

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre:riadenie, koordináciu a dohľad nad využívaním finančných prostriedkov z..