Manažér*ka produkcie

Byť súčasťou projektu Európske hlavné mesto kultúry je výnimočná príležitosť. Trenčín je len druhé mesto na Slovensku, ktoré získalo tento titul. Hlavná časť programu nás čaká v roku 2026, no prípravy prebiehajú naplno už dnes. Budeš novým kúskom, ktorý zapadne do skladačky Trenčín 2026?
Projektový manažment
Miesto:
office (Trenčín)
Pracovný čas:
pevný
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
trvalý pracovný pomer
Odmena:
od 1600 € / mes
Aktualizované: 7. 2. 2024

Náplň práce

Do tímu teraz hľadáme novú dynamickú a produkčne zdatnú posilu na pozíciu manažér*ka produkcie. Tvojou hlavnou náplňou bude plánovanie a organizácia rôznorodých projektov a podujatí. Budeš dohliadať na všetky fázy projektu, od pre-produkcie až po post-produkciu. Ak máš pocit, že si ten správny človek do nášho tímu, určite nám daj o sebe vedieť.

Čo ťa čaká v tíme Trenčín 2026

  • Samostatné organizovanie zverených projektov a podujatí, od plánovania až po úspešné dokončenie a vyhodnotenie

  • Vytváranie a napĺňanie produkčných plánov s presnými krokmi a termínmi v úzkej spolupráci s projektovými manažérmi a priamym nadriadeným

  • Dohľad nad celým zvereným offline, online alebo hybridným projektom alebo podujatím aj v jeho priebehu

  • Zodpovednosť za produkčnú prípravu, organizáciu a realizáciu expozícií, výstav a inštalácií v súkromnom alebo verejnom priestore

  • Realizačný proces umeleckej a audiovizuálnej produkcie

  • Administratívne činnosti a pravidelná účasť na mítingoch

  • Zodpovednosť za prípravu podkladov pre verejné obstarávania, fakturácie, zmluvy a objednávky

  • Účasť na prípravách rozpočtu programov organizácie, zabezpečenie koordinácie všetkých potrebných zložiek

  • Komunikácia s ostatnými organizačnými zložkami v rámci tímu, s externými spolupracovníkmi a partnermi v oblasti kultúry

  • Kompletné technické a produkčné zabezpečenie jednotlivých projektov

  • Sledovanie trendov v oblasti produkcie a navrhovanie nových procesov a postupov

  • Riešenie nepredvídateľných situácií

Koho hľadáme

Požadujeme od teba

  • Silné organizačné a komunikačné schopnosti, záujem o kultúrne prostredie a orientáciu na detail

  • Precíznosť a flexibilita, ktoré ti pomôžu riešiť nečakané situácie

  • Vysokú úroveň komunikácie a reprezentatívnosť

  • Schopnosť elegantne manažovať ľudí

  • Cit pre detail, vďaka ktorému budeme organizovať profesionálne podujatia

  • Schopnosť držať krok s tempom projektu a motivovať kolegov

  • Ťah na bránku, teda schopnosť doviesť projekty do úspešného konca

  • Zvládanie stresových situácií s pokojom a nadhľadom

  • Vodičský preukaz skupiny B

  • Minimálne 5 rokov skúseností na podobnej pozícii - hľadáme skúseného človeka

  • Angličtinu na úrovni B1-B2 (písomne aj ústne)

  • Práca pre človeka, ktorý je denne v Trenčíne a pozná toto prostredie

Prečo si vybrať nás

Čo za to ponúkame

  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu

  • Príležitosť rásť: s týmto projektom rastie každý z nás, riešime nové výzvy a úlohy

  • Šancu prispieť: spolupodieľať sa na projekte Európske hlavné mesto kultúry nie je zaujímavé len profesne, je to aj príležitosť spraviť niečo dobré a pekné pre nás všetkých, ktorí tu žijeme

  • Šancu pracovne vycestovať do Európskych hlavných miest kultúry aj iných miest

  • Možnosť spolupracovať s profesionálmi a profesionálkami z umelecko-kultúrnej sféry zo Slovenskej a zahraničnej scény.

  • Možnosť byť súčasťou zaujímavých podujatí a udalostí.

  • Podporu vo vzdelávaní

  • Kanceláriu v centre mesta Trenčín

  • Zázemie v organizácii, ktorá sa hlási k hodnotám:

  • pestujeme zvedavosť

  • chceme Európu v Trenčíne a Trenčín v Európe

  • tvoríme pre všetkých

  • konáme zodpovedne (voči Bid Booku, kolegom aj prírode)

Dodatočné informácie

Tvoja žiadosť má obsahovať Profesijný životopis v slovenskom jazyku vo formáte PDF Súhlas so spracovaním osobných údajov Motivačný list v anglickom alebo slovenskom jazyku maximálne na 1 stranu A4 vo formáte PDF Žiadosť pošli prosím do 3. 3. 2024 . Vďaka za záujem, ak budeš spĺňať naše požiadavky, určite sa ozveme späť. Informácie o spôsobe spracúvania osobných údajov nájdeš na našom webe v časti GDPR.

Nástup

1. júl 2024

Dátum ukončenia výberového procesu

31. marec 2024

Pre koho

  • profesionála

O organizácii

Kreatívny inštitút Trenčín, n.o.

Trenčín 2026 je projekt, vďaka ktorému sa Trenčín a región mení k lepšiemu. Napĺňame plán, s ktorým sme vybojovali titul Európskeho hlavného mesta kultúry. Do Trenčína chceme priniesť čerstvý vzduch, ..