>
Networking meetup

Networking meetup

network
networking
self development
selfdevelopment
support
team spirit
konexie
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O iniciatíve

Networking Meetup je udalosť ktorá je zameraná na posilnenie networkingových možností v Bratislave. Našou snahou je rýchlo a efektívne zlepšiť networkingovú scénu v meste a pomôcť podnikom dosiahnuť ich potenciál. Preto sme sa rozhodli usporiadať tieto networkingové stretnutia, ktoré sú úplne zadarmo.

Chápeme dôležitosť silnej siete kontaktov a vzťahov a vieme, že v Bratislave je málo príležitostí na networking. Tým pádom rast podnikov v meste nie je taký rýchly, ako by mohol byť. Naša udalosť Networking Meetup je vynikajúcou príležitosťou pre ľudí stretnúť sa, rozšíriť svoju sieť kontaktov a zlepšiť svoje podnikanie.

Naša udalosť sa koná práve v piatok, pretože v tento deň ľudia často volia, či sa vybrať do hospody alebo na párty. My ponúkame alternatívu pre tých, ktorí chcú investovať svoj čas do networkingu a osobného rozvoja. Chceme vytvoriť príležitosť, kde môžete stretnúť iných ľudí, budovať si sieť kontaktov a pokročiť vo svojom podnikaní.

Naša udalosť je úplne zadarmo, pretože naším cieľom je pomôcť ľuďom čo najrýchlejšie a najlepšie zlepšiť networking v Bratislave. Nechceme, aby finančné prostriedky obmedzovali účasť ľudí a ich možnosti rásť.

Príďte k nám na Networking Meetup a zažite obohatujúci zážitok, kde môžete rozšíriť svoju sieť kontaktov, objaviť nové obchodné príležitosti a získať cennú spätnú väzbu. Spoločne môžeme inspirovať a posilňovať jeden druhého na našich podnikateľských cestách.

Tešíme sa na stretnutie s vami na našej udalosti Networking Meetup!


Podobné ponuky