Dominika Imrichová

Prešov, Prešovský, Slovensko

hard work pays off

Kto chce hľadá spôsob. Kto nechce, hľadá dôvod.

Ja nehľadám dôvody, ale spôsoby a mentoringovú pomoc v sférach práva, duševného vlastníctva, medzinárodných zmlúv, patentov, nových nápadov a produktov, úprimný názor, priateľský prístup a odbornejšie posúdenia, rady.

Oblasti, s ktorými vám ako mentor pomôžem


Viac o mne

Som na strednej škole GK2 v Prešove. Na našej škole som spoluzakladateľkou Debatného klubu Konštantínka 2, kde organizujeme školský debatný turnaj. Neskôr sa plánujem organizačne angažovať v školskej firme v školskom roku 2021/2022.

Momentálne ma čaká celoštátne kolo olympiády v španielskom jazyku. Skúšala som viaceré jazyky-základy z japončiny, francúzštiny, nemčiny.

Moje plány sú štúdium v Španielsku na strednej škole (ak sa mi to ešte teda podarí pri tejto situácii :)), ďalej by som rada študovala obchodné právo, manažment, riadenie firmy, niečo týmto smerom na vysokej škole v Barcelone / Španielsku, prípadne v Bratislave.

Skúsenosti naberám v komunikácii a práci s ľuďmi.

Mám nové nápady, ktoré by som rada realizovala. Potrebovala by som mentoringovú pomoc v smere predstavenia nového nápadu, práva, patentov...

Rada by som napredovala a rozvíjala sa v sférach mojich záujmov. Mojim najväčším cieľom je vlastniť jedného dňa medzinárodnú firmu a vedieť pomáhať ľuďom.

Kľúčové slová o mne

bussiness
pracovitosť
cudzie jazyky
právo
cieľavedomosť
kreativita
zodpovednosť
flexibilita
motivácia
zvedavosť
obchod
manažment
ekonómia
matematika