Martin Majerník

Žilinská univerzita v Žiline, Žilina, ekonomika a manažment podniku, 2020
Žilina, Žilinský, Slovensko

Hľadám mentora v oblasti Front-end developmentu, niekoho kto by ma mohol občas potiahnúť, dať mi radu a usmerniť ma pri mojej ceste odborého rozvoja v IT (posunutia sa na další level). Častokrát si hovorím, ako veľmi by mi pomohlo nejaké vedenie alebo mentoring, aby som sa učil efektívnejšie, prešiel k ďalším veciam rýchlejšie a nezabíjal dvojnásobne viac času riešením malých zádrheľov, s ktorými mi vie určite každý programátor aj na juniorskej úrovni hravo poradiť.

Oblasti, s ktorými vám ako mentor pomôžem


Viac o mne

Ovládam:

  • HTML- mierne pokročilý,

  • CSS- mierne pokročilý,

  • JavaScript - začiatočník

V súčasnosti sa venujem tvorbe webov a webových aplikácii, v budúcnosti určite plánujem rozšíriť toto zameranie. Pre ukážku som si prichystal moje portfólio: https://martinmajernik.sk

JavaScript ešte stále učím, začal som na Learn2code (Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScript, JavaScript a ES6, Moderný JavaScript (ES2015+), WordPress pre programátora 1: Témy ) a ďalej sa ho učím pomocou tutorialov na Youtube pri tvorbe aplikácii ako sú: To do list app alebo Budget app, Snake game. Ďalej by som sa určite rád venoval Reactu/Angular.

Kľúčové slová o mne

programovanie
programovanie
it
front end web development
technológie

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing., ekonomika a manažment podniku
Žilinská univerzita v Žiline, Žilina
2014 – 2020