Simona Nádašiová

Banská Bystrica

Som Hr profesionál so vzdelaním v oblasti environmentálneho práva. Rada ponúknem svoje skúsenosti projektu, či organizácií, ktorá potrebuje pomôcť v oblasti HR manažmentu, či enviro legislatívy.

Hľadám podobne zmýšľajúcich ľudí z Banskej Bystrice, s ktorými by som chcela rozbehnúť eko pravidelnú akciu tu v BB.

Oblasti, s ktorými vám ako mentor pomôžem


Viac o mne

Som slobodomyselný jedinec s 2 deťmi, s láskou k športu, prírode a k ľuďom.

Po ukončení Bc. v oblasti politológie som pracovala na rozvojovom projekte v Moldavsku, plavila som sa na plachetnici s partiou cudzincov, stopovala po európe, zúčastnila sa rozvojového vzdelávania v Global learning education network.

Študovala som Environmentálne právo vo Fínsku. Počas 2. Magisterského roku som pracovala ako Junior Manager pre Regional Environmental Center for Central and Eastern Europe. Podarilo sa mi hosťovať a prednásať o Ekocíde na stretnutí zástupcov európskych krajín v Skopje. Písala som diplomovku o ochrane lesov v 5tom stupni ochrany z pohľadu Zákona o lesoch a Zákona o ochrane prírody.

Po návrate na Slovensko som sa dala na priamy predaj. Prešla som cez Pr, Marketing až do Hr oblasti. Tu som sa našla, vzdelávala sa a pracovala ako Personalistka, neskôr ako Hr riaditeľka pre slovenskú a českú republiku vo vydavateľstve.

Som letecký fotograf a mám na konte niekoľko spoluautorských knižných spoluprác.

Baví ma veľa vecí, ale výber talentov je mojou silnou stránkou a enviro téma zase mojou srdcovkou.

Teším sa na všetky kontakty a možnosti spolupráce:)

Kľúčové slová o mne

hr
hr management