Katarina Steinhublova

Bratislava, Bratislavský, Slovensko

Rada by som sa angažovala v oblasti osvety duševného zdravia, prípadne prispievala článkami na blog. Ale som otvorená aj iným témam, dobrovoľníckym aktivitám a pomoci pri zrode nejakého zmysluplného projektu, neziskovky či OZ :)

Oblasti, s ktorými vám ako mentor pomôžem


Viac o mne

Pracujem v slovenskej firme Slido (interaktívna webová platforma, zameraná na publikum počas rôznych podujatí, či meetingov), kde pôsobím na oddelení Finance. V tejto oblasti pracujem už takmer 5 rokov, ale detailov vás ušetrím. Akonáhle zaklapnem po práci svoj laptop (niekedy však neskôr, akoby som sipredstavovala), vyrážam v ústrety dobrodružstvám, ktoré mi prináša nový deň. K môjmu životu neodmysliteľne patrí pohyb, a to najmä turistika, intervalové cvičenia, yoga, snowboard alebo si len tak fujazdím po meste na bajku či cruisery (pre tých, čo nevedia, je to malý skateboard), ale kľudne si zahrá m aj hacky-sack či bedminton, alebo súťažím v šprinte s priateľom o to, kto bude prvý pri chladničke, aby si mohol v lete vziať z nej chladené pivko. Doma sa starám o svoje rastlinné kráľovstvo, a čítam.

Akosi prirodzene si potrebujem finance rolu kompenzovat dávkami nejakej kreatívnej činnosti, hoci nevravím, že práca vo finance nie je kreatívna (finance ľudia teraz vedia o čom hovorím ;)), a preto rada renovujem drobný nábytok, ušijem si nejaký kusok, alebo si zahrám na gitare.

Rada by som sa popri práci venovala projektu mimo oblasti, v ktorej pracujem. Skúsenosti mimo finančnych a účtovníckych operácií, mám s pomocou duševne chorým, s organizáciou podujatí, hovorím plynule po anglicky, rada píšem krátke storky, a vyčarujem akúkoľvek tabuľku či graf v Exceli:D

Kľúčové slová o mne

duševné zdravie
destigmatizácia duševných porúch
psychológia
kritické myslenie
sebarozvoj
otvorenosť
financie
angažovanosť