Sales and account representative

Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
sales
account management
gaming
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
900 - 1500
EUR / mesiac
Mzda je zložená z pasívnej zložky a variabilnej zložky naviazanej na dosiahnutie obchodných cieľov. Pravidelné prehodnocovanie platu na základe dosahovaných výsledkov.

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Máš rád prácu s ľuďmi, ktorá je každý deň iná a nenúti ťa sedieť v kancelárii? Nadväzovanie nových kontaktov a budovanie dlhodobých vzťahov Ti nerobí žiaden problém? Rád oslovuješ ľudí a vieš ich nadchnúť pre svoju myšlienku?

Pozícia zástupcu firmy vo vzťahoch s klientmi Ti umožní výrazne rozšíriť sieť tvojich kontaktov a spoznať zaujímavých ľudí v TOP firmách na Slovensku. V rámci kreatívnej časti svojej práce budeš navrhovať riešenia na mieru, ktoré naším klientom pomôžu pri dosahovaní ich cieľov. Vo firme ťa čaká bohatý a intenzívny rozvoj mäkkých a predajných skúseností pod dozorom skúseného mentora. Výmenou za skvelú možnosť osobnostného rastu budeme od teba vyžadovať precíznosť, dôslednosť, schopnosť aktívne oslovovať a vyhľadávať nových klientov.

Náplň práce

●      Aktívne vyhľadávanie nových klientov

●      Oslovovanie nových a existujúcich klientov s ponukou na spoluprácu

●      Plnenie definovaných mesačných cieľov

●      Aktívne navrhovanie a tvorenie nových produktov

●      Stretávanie sa s klientami a navštevovanie networkingových akcií

●      Manažment vzťahu s klientom, reprezentácia firmy voči danému klientovi

●      Kreatívny návrh a vytváranie cenových ponúk projektov podľa predstáv klienta

●      Predaj partnerstiev na našich podujatiach existujúcim klientom s dôrazom na individuálnosť

●      Starostlivosť o partnerov na podujatí

●      Kontrola a dohliadanie na správne a včasné dodanie našich služieb klientovi

●      Tvorba prezentácií a reportov

●      Prípadná výpomoc kolegom vo firme s ich agendou

Koho hľadáme

●      Ukončené VŠ vzdelanie/študent 4-5. ročníka VŠ

●      Komunikatívnosť, ochota komunikovať s cudzími ľuďmi

●      Reprezentatívne vystupovanie

●      Schopnosť počúvať, pochopiť problémom druhej strany a navrhnúť im riešenie

●      Nevyhnutná skúsenosť s priamym predajom

●      V prípade veľkých podujatí ochota pracovať mimo štandardných pracovných časov

●      Samostatnosť a proaktivita v riešení úloh, vedieť sa rýchlo zorientovať a pýtať sa správne otázky

● Príležitosť byť súčasťou stále úspešnejšej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti ● Možnosť nechať odtlačok na smerovaní spoločnosti. To, ako ďaleko to u nás dotiahneš, si riadiš sám. Firma je tu pre podporu tvojho osobného a profesného rozvoja. ● Samostatnosť, zodpovednosť - si to ty, kto bude zodpovedný za výsledok, ktorý potom uvidíš v realite ● Mladý, priateľský a dynamický kolektív ● Kreatívna práca spojená s účasťou na zaujímavých projektoch a podujatiach ● Voľné vstupenky na rôzne typy eventov ● Príležitosť stretnúť zaujímavé osobnosti slovenského showbiznisu

Znalosť jazyka

  • - anglický - B1 - mierne pokročilý

Zručnosti

  • - Excel - začiatočník
  • - Power Point - mierne pokročilý
  • - G-suite - začiatočník