Community manager

FEI STU, Ilkovičova 3, 812 19 Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
marketing
gaming
community manager
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1100 - 1300
EUR / mesiac
Výšku mzdy nastavujeme individuálne v závislosti od skúsenosti a ďalších kvalifikačných predpokladov vybraného kandidáta. Ponúkame možnosť pracovať aj na part time.

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

Marketing, komunikácia, médiá

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Zaujíma ťa herný priemysel a marketingové prostredie ti nie je cudzie? Máš skúsenosti so správou sociálnych sietí a rád/rada by si komunikoval/a s našimi fanúšikmi, budoval/a pozitívny vzťah ku značke a zvyšoval/a jej povedomie? Si kreatívna duša a máš veľa super nápadov? Ak medzi tvoje vlastnosti patrí zodpovednosť, samostatnosť, organizačné schopnosti a zmysel pre detail, tak neváhaj a pridaj sa do nášho tímu. Hľadáme človeka, ktorý dokáže jasne, ale zároveň zaujímavo, odkomunikovať dôležité informácie našim fanúšikom, je iniciatívny a hľadá riešenia na dosiahnutie potrebných výsledkov.

Náplň práce

  • Správa sociálnych sietí – príprava a uverejňovanie príspevkov

  • Nastavovanie a cielenie online reklamných kampaní

  • Príprava podkladov do PR článkov

  • Komunikácia s členmi hernej komunity (tímy, hráči, influenceri)

  • Tvorba prezentácií a reportov pre klientov

  • Komunikácia s grafikmi, kameramanmi / video editormi

  • Tvorba a pridávanie obsahu na webové stránky projektov

Koho hľadáme

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou

  • Skúsenosť so správou sociálnych sietí

  • Znalosť: Google Analytics, FB Business/Ads, Google Ads

  • Komunikačné a prezentačné zručnosti

  • Zodpovednosť, samostatnosť, dobrý time management a správne určovanie priorít

  • Precíznosť a zmysel pre detail

  • Kreativita – schopnosť prinášať nové nápady a nový uhol pohľadu na riešenie problémov

  • Pokročilá znalosť balíka MS Office (Word, Powerpoint, Excel)

  • Anglický jazyk na úrovni B2 (stredne pokročilý)

  • Skúsenosti s Adobe Photoshop a inými grafickými editormi je vítaná

  • Znalosť herného priemyslu je veľmi vítaná, ale nie je podmienkou

Ponúkame: Príležitosť byť súčasťou stále úspešnejšej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti Možnosť nechať odtlačok na smerovaní spoločnosti. To, ako ďaleko to u nás dotiahneš, si riadiš sám/sama. Firma je tu pre podporu tvojho osobného a profesného rozvoja. Samostatnosť, zodpovednosť Kreatívna práca spojená s účasťou na zaujímavých projektoch a podujatiach Voľné vstupenky na rôzne typy eventov Príležitosť stretnúť zaujímavé osobnosti slovenského showbiznisu