Konzultant predaja v e-shope s českým jazykem

Strojnícka 7 alebo aj na diaľku (online)
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia naším zákazníkom život tak ako nám. Buduj seba a svoju kariéru v rýchlorastúcej spoločnosti a posúvaj hranice za limity.
e-commerce
customer support
support
e-shop
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
700 - 949
EUR / mesiac
Fixná zložka + výkonnostná

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Co znamená pracovat pro nás?

- Získáš pracovní rodinu a určitě se u nás budeš cítit super
- Dostaneš multisport kartu a přístup k Learn2code
- Zažiješ super teambuildingy a různé soutěže
- Možnost si vydělat až 24 000Kč / 950€ brutto (ale strop si určuješ sám!) na TPP/HPP
- Možnost pracovat i na OSVČ/SZČO /po dohodě/
- Naše firma sídlí v Prešove na Slovensku, pokud žiješ v Česku nebo na Slovensku a chceš pracovat můžeš tuto práci vykonávat z domu.

Co budeš dělat?

- komunikovat s našim zákazníkům
- Poradenství zákazníkům o našich produktech
- Vytváření cenových nabídek (i pro velkoobchodní spolupráce)
- Budeš odpovídat na požadavky našich zákazníků (Velikost, vlastnost produktu ...)
- Budeš komunikovat se zákazníkem na denní bázi
- Budeš pracovat od 08:00 do 16:30 PO-NE

Naše sídlo společnosti je v Ostravě, proto bychom rádi uvítali nového kolegu také v tomto městě, který by jednou za čas navštívil i naše prostory. Jinak je práce formou home - office, potřebuješ tedy své základní vybavení jako notebook / pc, sluchátka.

Staň se členem našeho SuperPower tým, a už nikdy se nebudeš nudit :)
Pokud Tě práce zaujala, neváhej zaslat životopis!

Koho hľadáme

Co u tebe uvítáme?
- Technickou zdatnost v auto -moto segmentu (výměna dílů v autech, nářadí, apod.)
- Trpělivost se zákazníky a pochopení, že zákazník se spoléhá na nás
- Máš chuť řešit nejasnosti, vyhledávat, ověřovat a zjišťovat
- Práci na počítači, víš si dohledat informace na internetu
- Rád se učíš stále nové věci
- Češtinu nebo slovenštinu na výborné úrovni jako v hovorové i psané podobě.
- Bydlisko v Ostravě, nebo jej okolí

Prečo si vybrať nás

Sme rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá má sieť online obchodov na Slovensku, v Českej republike a v zahraničí. Naším cieľom je dodávať produkty, ktoré zlepšia životy našich zákazníkov aj našim. Nachádzame sa priamo v Prešove na Slovensku v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš tím sa skladá z tímu šikovných ľudí - pracujúcich rodín - ktorých práca je zábavná. Máme rýchle tempo a chceme byť najlepší! Ak máte tiež záujem o prácu v takomto tíme a hľadanie práce v tomto smere, pošlite nám svoj životopis.

Dodatočné informácie

Jak probíhá výběrové řízení?- Po odeslání životopisu obdržíš dotazník na vyplnění- Kontaktujeme Tě telefonicky nebo e-mailem,- Po vzájemné dohodě si dohodneme osobní nebo online setkání- zaškolíme se a pracuješ na denních vítězstvích