Odborný referent - Oddelenie projektov

Trnava
Profesionál
projekt
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 1450
EUR / mesiac
základná zložka mzdy 1450,- EUR + možnosť variabilnej zložky mzdy

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

·         agenda súvisiaca s pridelenými operačnými programami, prípravou a implementáciou projektov

-       príprava, realizácia a monitorovanie projektov

-       získavanie a  spracúvanie dát pre potreby projektov v rámci Úradu TTSK

-       komunikácia s verejnými inštitúciami  a partnermi projektov

-       plnenie projektových úloh  v súvislosti s funkciou v príslušnom projektovom tíme

-       koordinácia a metodická činnosť v rámci využívania finančných prostriedkov z verejných zdrojov a zo štrukturálnych fondov EÚ

·         agenda súvisiaca so všetkými procesmi zabezpečujúcimi činnosti Odboru stratégií a projektov

Koho hľadáme

kritéria a požiadavky:

·         odborná prax minimálne 2 roky v oblasti prípravy, hodnotenia, riadenia, monitorovania, kontroly, implementácie projektov financovaných z prostriedkov štrukturálnych fondov/ EŠIF

·         znalosť relevantných platných právnych predpisov SR a EÚ, programových, koncepčných a strategických dokumentov v predmetnej oblasti

·         bezúhonnosť

·         samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť

·         praktické a analytické myslenie

·         komunikatívnosť

·         sebaistota

·         zmysel pre detail

·         vodičské oprávnenie - skupina B

·         znalosť anglického jazyka výhodou

·         práca s PC - užívateľ, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint

Zoznam požadovaných dokladov:

·         písomná žiadosť o prijatie do zamestnania

·         profesijný štruktúrovaný životopis

·         kópia dokladu o ukončení štúdia (diplom)

·         čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise

Dátum a miesto podania žiadosti:

Termín podania do:  23.05.2021

Adresa podania:   Email: ludske.zdroje@trnava-vuc.sk

Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 352

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

V úrade trnavskej župy zamestnávame viac ako 200 ľudí. Ďalšie stovky pracujú v rámci našich organizácií. Všetci napĺňame motto „Spolu tvoríme kraj“. Nespoliehame sa pri tom len na štandardné postupy a osvedčené riešenia. Trvalo udržateľný rozvoj regiónu zabezpečujeme pomocou nástrojov otvoreného vládnutia. Našou snahou je verejné služby systematicky zlepšovať, a to inovatívnou formou a so zapojením obyvateľov. Teraz máte príležitosť pridať sa k nám aj vy!