Špecialista monitoringu

Trenčín má jedinečnú šancu stať sa Európskym hlavným mestom kultúry a možno aj vďaka Vám sa nám to môže podariť! Pomôžte nám budovať mesto, v ktorom sa nám bude dobre žiť.
monitoring
it
akvizície
metodiky
analýza
excel
štatistika
Miesto
Trenčín alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
- polovičný úväzok / dohoda, prípadne podľa dohody - ekvivalent 1600 Eur mesačne brutto
700 - 1600 €

Náplň práce

Zodpovedosti:

  • Identifikácia najlepších logických rámcov, matíc indikátorov, rámcov na meranie výkonnosti (PMF) a vývoj harmonogramov zberu údajov

  • Návrh a implementácia plánu monitorovania a hodnotenia kultúrnej stratégie mesta Trenčín, najmä pre projekt Trenčín 2026

  • Vypracovanie formulárov na zber údajov o programe, pomoc pri údržbe systémov na správu údajov a vývoj šablón na analýzu údajov

  • Správa, overovanie a analýza údajov a hodnotenie procesov

  • Účasť na vývoji protokolov prieskumov pre základné, strednodobé a záverečné prieskumy

  • Vytvorenie siete partnerov na trenčianskej a slovenských univerzitách, ktorí budú

    spolupracovať na zbere a vyhodnotení údajov

  • Návrh programu budovania kapacít realizovaného Trenčianskou univerzitou a TUKE v Košiciach

  • Spolupráca medzi oddeleniami na zabezpečení zhromažďovania údajov o všetkých kultúrnych aktivitách v meste Trenčín

  • Spolupráca s inými organizáciami a inštitúciami na miestnej, národnej a medzinárodnej úrovni s cieľom vykonávať monitorovacie činnosti a zlepšovať kapacity v tejto oblasti.

  • Pravidelné vyhodnocovanie a písanie správ

  • Zabezpečenie jasných údajov a šírenie zistení prostredníctvom online a iných platforiem pre tím Trenčín 2026, mesto Trenčín, všetkých občanov a EÚ

Koho hľadáme

Skúsenosti:

  • Preferujeme 3 roky skúseností s monitorovaním a hodnotením (M&E)

  • Bakalársky titul v odbore štatistika, IT, obchod, spoločenské vedy alebo iný relevantný odbor - uprednostňuje sa magisterský titul

  • Preferujeme 3 roky skúseností v oblasti fúzií a akvizícií

  • Skúsenosti s prácou s medzinárodnými organizáciami

  • Znalosti výskumných metodík, nástrojov a analýz pre kvalitatívne a kvantitatívne štúdie

  • Znalosť Excel a STATA, R alebo iného štatistického analytického softvéru

  • Skúsenosti s programovaním formulárov a s platformami zberu mobilných údajov

  • Skúsenosti a znalosti o princípoch a praktikách rozvoja participatívnej komunity, vrátane

    participatívneho plánovania, monitorovania a hodnotenia

  • Dobré medziľudské a komunikačné schopnosti

  • Plynulosť v ústnej a písomnej angličtine

  • Slovenský jazyk je preferovaný

Sme mladý tím ľudí z Trenčína, ktorí v tomto meste žijú, podnikajú, tvoria kultúru a momentálne pracujú na veľkom a dôležitom transformačnom projekte, ktoré môže zmeniť celé mesto na nepoznanie. Byť súčasťou tohot projektu je "once-in-a-lifetime experience".

Viac info na www.trencin2026.sk

Znalosť jazyka

  • - Angličtina - C1 - pokročilý

Zručnosti

  • - Excell - expert
  • - STATA,R - pokročilý

Dodatočné informácie

Pri aplikácii cez Growni prosím vložte CV + 1A4 motivačný list, prečo by sme si mali vybrať práve Vás na túto pozíciu

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

O iniciatíve

Trenčín 2026

Trenčín momentálne kandiduje na Európske hlavné mesto kultúry na rok 2026. V súčasnosti postúpil do druhého kola tejto transformačnej súťaže a do svojho tímu hľadá ďalších členov. Myšlienka formátu Eu..
Viac o iniciatíve