Programový projektový manažér a fundraiser

Trenčín alebo aj na diaľku (online)
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Trenčín má jedinečnú šancu stať sa Európskym hlavným mestom kultúry a možno aj vďaka Vám sa nám to môže podariť! Pomôžte nám budovať mesto, v ktorom sa nám bude dobre žiť.
umenie
kultúra
projektový manažér
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1600
EUR / mesiac
- na plný úväzok - plat: 1600 Eur / brutto

Náplň práce

Úlohy budú zahŕňať, ale nie sú obmedzené na:

  • Úzka spolupráca s programovým manažérom a programovým asistentom

  • Komunikácia s umelcami, kurátormi, spolupracovníkmi a partnermi

  • Podrobný rešerš pre programového manažéra a manažéra programu, vrátane rešeršu

    donorov a grantových programov

  • Písanie národných a medzinárodných žiadostí o grant

  • Plánovanie a predkladanie žiadostí o granty

  • Prispievanie k vývoju jasných a presvedčivých návrhov pre darcov grantov,

  • Spolupráca s manažérom medzinárodných vzťahov, riaditeľom a programovým manažérom

  • Rozvoj kontaktov a spolupráce s financujúcimi organizáciami,

  • Písanie a predkladanie záverečných správ projektov

  • Spoluvytváranie rozpočtov pre každý projekt s umelcami a kurátormi

  • V prípade potreby produkčná pomoc

  • Pravidelná komunikácia s miestnymi partnermi

  • Komunikácia s regionálnymi, národnými a medzinárodnými partnermi

  • Dohľad nad rovnováhou medzi miestnymi, regionálnymi a národnými partnermi

  • Dohľad nad rovnováhou medzi medzinárodnými partnermi

  • Rozvoj kreatívnych väzieb medzi Trenčín 2026 a partnermi

  • Schopnosť stanovenia priorít v pracovnej záťaži v rýchlo sa meniacom prostredí

Koho hľadáme

Požadované zručnosti:

  • Preferujeme 5 rokov skúseností v oblasti projektového manažmentu alebo získavania finančných prostriedkov z verejných fondov

  • Systematický, na detail zameraný, proaktívny prístup ku všetkým daným úlohám

  • Skvelé riadenie času a organizačné schopnosti

  • Preukázateľné skúsenosti s úspešným písaním grantov, najmä v grantových štruktúrach EÚ

  • Schopnosť uskutočniť nezávislý prieskum nových možností financovania a ich prepojenia s

    programom a celkovými cieľmi Trenčín2026

  • Vynikajúce schopnosti písania v slovenskom aj anglickom jazyku

  • Schopnosť organizovať prácu a plniť úlohy pod časovým tlakom

  • Schopnosť vykonávať koordinovaný výskum a vypracúvať a predkladať žiadosti o granty v spolupráci s členmi tímu

  • Veľmi dobré medziľudské kompetencie a komunikačné schopnosti

  • Záujem o kultúrnu oblasť a scénu je výhodou

  • Predchádzajúce skúsenosti s kultúrnou organizáciou sú výhodou

Sme mladý tím ľudí z Trenčína, ktorí v tomto meste žijú, podnikajú, tvoria kultúru a momentálne pracujú na veľkom a dôležitom transformačnom projekte, ktoré môže zmeniť celé mesto na nepoznanie. Byť súčasťou tohot projektu je "once-in-a-lifetime experience".

Znalosť jazyka

  • - Anglický - C1 - pokročilý

Zručnosti

  • - Orientácia v kultúre - pokročilý
  • - Komunikácia - expert
  • - Foundraising - pokročilý

Dodatočné informácie

Pri aplikácii cez Growni prosím vložte CV + 1A4 motivačný list, prečo by sme si mali vybrať práve Vás na túto pozíciu