Manažér produkcie

Trenčín
Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Trenčín má jedinečnú šancu stať sa Európskym hlavným mestom kultúry a možno aj vďaka Vám sa nám to môže podariť! Pomôžte nám budovať mesto, v ktorom sa nám bude dobre žiť.
produkcia
podujatia
kultúra
umenie
organizácia
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 1300
EUR / mesiac
1300 Eur mesačne brutto full time

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

Náplň práce

Kreatívny tím Trenčín 2026 Kandidát na Európske hlavné mesto kultúry hľadá skúseného, spoľahlivého a aktívneho Produkčného manažéra/ku, ktorý/á bude organizovať a koordinovať udalosti a projekty v rámci kandidatúry.

Práca zahŕňa:

  • Spolupráca s Programovým manažérom, Asistentom programového oddelenia a Programovým office asistentom

  • Plánovanie a tvorba produkcie vybraných programov a udalostí

  • Kontrola udržateľnosti produkcie z ekonomického aj ekologického hľadiska

  • Komunikácia s produkčnými partnermi a miestom konania

  • Zastrešenie produkčných rozpočtov

  • Komunikácia s Marketingovým manažérom o dokumentovaní vyprodukovaných udalostí

  • Hľadanie a komunikácia s dodávateľmi

  • Budovanie dlhodobých vzťahov s dodávateľmi, miestami konaní a produkčnými partnermi

  • Ochota pracovať aj vo večerných hodinách a cez víkend

Koho hľadáme

Požadované schopnosti:

  • Vynikajúce organizačné schopnosti

  • Schopnosť pracovať pod tlakom a riešiť veci kreatívnym spôsobom

  • Technické zručnosti a schopnosť riešiť technické problémy produkcie

  • Výborná angličtina (prípadne ochota doučiť sa) a slovenčina

  • Systematický, detailný a proaktívny prístup k práci

  • Záujem pracovať v kultúrnom prostredí

  • Predchádzajúce skúsenosti s produkciou sú výhodou

  • Schopnosť poskytovať digitálne riešenia

  • Pozitívny environmentálny prístup a hľadanie zelených riešení v rámci produkcie

  • Časová flexibilita

  • Sídlo v Trenčíne alebo ochota dochádzať/relokovať sa

  • Aktívny vodič

Sme mladý tím ľudí z Trenčína, ktorí v tomto meste žijú, podnikajú, tvoria kultúru a momentálne pracujú na veľkom a dôležitom transformačnom projekte, ktoré môže zmeniť celé mesto na nepoznanie. Byť súčasťou tohot projektu je "once-in-a-lifetime experience".

Viac info na www.trencin2026.sk

Znalosť jazyka

  • - Anglický - C1 - pokročilý

Zručnosti

  • - Zodpovednosť - expert
  • - Záujem o kultúru - pokročilý
  • - Organizačné schopnosti - pokročilý