FrontEnd developer (iOS) v Košiciach

Košice
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
objective c
swift
ios
json
git
Ihneď
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
2000
EUR / mesiac
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2000 € brutto pri plnom úväzku.

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy.
Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

• Jedinečná príležitosť pre FrontEnd developera so skúsenosťou s vývojom na mobilných aplikáciách (iOS).
• Môžeš sa stať súčasťou agilného tímu mobilných bankových aplikácií v najlepšej digitálnej banke pre medzinárodné projekty.
• Ak Ti vyhovuje pracovať v dynamickom prostredí a chceš spoznať špecifiká vývoja v banke, čítaj ďalej aký profil kandidáta hľadáme.
• Náplňou práce FrontEnd developera je porozumieť požiadavkám biznisu, vedieť ich analyzovať a navrhovať spôsoby ich implementácie. Realizovať vývoj agilným spôsobom v spolupráci s ostatnými vývojárskymi a biznis tímami v Tatra banke. Vhodný kandidát nie je len vyhranený developer, ale má presah aj do analýz a testovania.
• Bežnou súčasťou práce je aj pravidelná a profesionálna komunikácia v tíme a mimo neho, získavanie spätnej väzby z biznisu, prinášanie vlastných nápadov.
• Vhodný kandidát má neustály záujem rozširovať svoj prehľad v technológiách a trendoch.

Koho hľadáme

Aký je ideálny kandidát?

• dobrá znalosť Objective C
• pokročilá znalosť vývoja: Swift (iOS)
• skúsenosti a schopnosť analyzovať prichádzajúce požiadavky
• samostatnosť pri navrhovaní spôsobu implementácie požiadaviek
• skúsenosť a znalosť JSON, GIT
• skúsenosť s vývojom na mobilných aplikáciách (formulárové zobrazovanie)
• plynulá angličtina
• komunikatívnosť potvrdená cez skúsenosť s tímovou prácou (zažitý agilný prístup výhodou)
• znalosť bankového prostredia výhodou

Prečo si vybrať nás

• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dovolenka PLUS

Zručnosti

  • - - úplný začiatočník