Junior Angular Developer / Test Automation Engineer (m/f)

Kombinácia home office a sídlo firmy
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
SmartHead je B2B platforma, ktorá pomáha firmám s transparentnosťou vo vzťahu k udržateľnosti a ich aktivitám. Stále zlepšujeme náš produkt a preto potrebujeme nového člena na výpomoc do IT tímu.
udržatelnosť
inovácia
front end development
qa tester
angular
typescript
react.js
radosť zo života
pozitívny prístup
#ženyvit
otvorenosť
Ihneď (dohodou)
nástup
Čiastočný úväzok
typ pracovnej ponuky
150 - 180
EUR / deň
práca je určená na freelance báze

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Náplň práce

Impletentácia nových funkcií to Angular frontend aplikácie a bug fixing
Vývoj nových test skriptov a scénárov (unit tests a End-To-End tests)
Údržba existujúcich testov, reporting testovacích výsledkov
Vytváranie nových testovacích stratégií
Možnosť pracovať s backend vývojom (APIs or message queuing systems), cloud technológiami (Amazon Web Services), Elastic stack, multiple database systems (relation, non-relational databases, ...)

Koho hľadáme

Hlavné technické zručnosti, ktoré hľadáme:

Javascript / Typescript, HTML, CSS + Sass CSS Preprocessors
Angular (version 9+)
RESTful API web services
Tools: NodeJS, NPM, Git
Skúsenosť s Frontend Unit testing and End-To-End testing with Protractor
Samostantý/á, dobré komunikačné schopnosti, tímový hráč/ka

Ideálny kandidát/ka má skúsenosti s automatizovaným testovaním a programovaním v typescripte alebo javascripte. Ideálne v angular alebo react.

Ak aj nemáš rozsiahle programátorské skúsenosti, ale si tester, ktorý sa chce dostať k frontend vývoju a si programátorský nováčik, radi Ťa zaučíme a vyškolíme.

Radi by sme prijali do tímu niekoho podobného nám so záujmom pre udržateľnosť, zdravý životný štýl a zlepšovanie sa vo svojom obore (benefit bude ak máš rád/a Harryho Pottera :) .

Sme start up tím so záujmom v udržateľnom živote v práci aj doma. Spolu sa navzájom podporujeme a kolaborujeme na všetkých taskoch.

Ak sa k nám pridáš budeš mať nasledovné benefity:

  • work/life balance firemná kultúra

  • práca 1-2 dni do týždňa

  • možnosť prinášať nové nápady a reálne ich uskutočňovať

  • podpora vo vzdelávaní v tvojom obore

  • spolupráca pri začiatkoch budovania skvelého produktu

  • pet friendly pracovné priestory

Zručnosti

  • - typescript - mierne pokročilý
  • - automation testing - stredne pokročilý
  • - selenium - pokročilý

Dodatočné informácie

Výberový proces má tri kroky: - Recruitment screen s HR tímom (základné info o tebe a možnosť popýtať sa na pozíciu, firmu a tím) - Technický screen so CTO (technický pohovor zameraný na tvoje skúsenosti a vedomosti a samozrejme možnosť pre Teba klásť technické otázky) - Finálne kolo so CEO (formalita, aby si sa zoznámil/a s našou CEO a poprípade sa spýtala dodatočné otázky)