LinkedIn Specialist (Full/part time)

b2b
social media
digitálny marketing
Content Creator
firemná kultúra
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
podľa úväzku a seniority
1100 - 1400 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

  • príprava stratégie a komunikačných plánov pre LinkedIn profily (firemné a prípadne aj osobné, napr. CEOs a pod.)

  • nastavovanie KPIs pre meranie úspešnosti obsahu na LinkedIne

  • vymýšľanie, produkcia a prípadne nasadzovanie obsahu na LinkedIn

  • príprava online kampaní na LinkedIne

  • príprava obsahových plánov

  • všetko, čo píšeme vyššie, môžeš uplatniť pri práci na iných sociálnych sieťach

  • komunikácia s klientmi a kolegami

  • sledovanie trendov na LinkedIn a iných sociálnych sieťach

Naozaj u nás budeš potrebovať angličtinu. Takú, aby sa sa dorozumel s klientom naživo aj mailom. Sme tu partia zodpovedných ľudí, a takých aj hľadáme. Keď sa na niečom dohodneme, tak to platí. Či už ide o DDL na projekte, kvalitu dodanej práce alebo víkend na chate. Nájdeš u nás skúsený tím, ktorý ti vždy rád pomôže, ale za ruku sa nevodíme. Preto musíš mať správnu dávku samostatnosti a proaktivity.

Sme jednotkou na trhu už 25 rokov a nie je náhoda - neustále sledujeme nové trendy, meníme ponuku svojich služieb, rozvíjame svoje zručnosti a rastieme. V Seesame sa je stále čo nové naučiť. Prácou u nás získaš obrovské skúsenosti zo sveta komunikácie a k tomu:

  • súdržný kolektív, kde sa veľa naučíš a kde sa ľudia radi naučia aj od teba

  • techniku, ktorú k práci potrebuješ (PC, mobil, stabilizátor, mikrofón, prípadne povieš ty)

  • možnosť pracovať z domu, aj v peknom office

  • primerane flexi pracovný čas (tak ako je to v agentúre možné)

  • atraktívny systém benefitov (vrátane možnosti koncoročných bonusov, 13. a 14. platu, edufondu, super zamestnaneckú appku, nekonečno kávy a ďalšie)

Znalosť jazyka

  • - anglický - B2 - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Pošli nám CV a ukážky svojej práce obsahu na LinkedIne.

Detaily

  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

O organizácii

Seesame, s.r.o.

Už viac ako 20 rokov pomáhame našim klientom vytvoriť zmysluplné komunikačné riešenia tak, aby vynikli, zaslúžili si dôveru a boli úspešní.Naše komunikačné kampane sú odvážne. Staviame na insighte, vý..