Senior Brand Manager

Bratislava / Praha
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
brand building
marketing strategy
online marketing
b2c
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
2000 - 3000
EUR / mesiac

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

19. júl 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

REINS je lídrom v investovaní do nehnuteľností na sekundárnom trhu. Ako prvý “iBuyer” na Slovensku a už aj v Česku sme vytvorili revolučný spôsob, vďaka ktorému majitelia nehnuteľností predávajú byty alebo domy rýchlo, pohodlne a najmä s dôverou.

Máme presne nastavený obchodný tím a silné stavebné oddelenie. Dokážeme naraz kúpiť a rekonštruovať desiatky bytov. Tento proces nám funguje ako švajčiarske hodinky.

Vďaka technológií, ktorú sme interne vyvinuli máme prehľad o každom predaji na trhoch, kde pôsobíme. Vieme ktoré byty sa ako dlho predávajú, ktoré lokality sú vyhľadávané, za koľko predal sused byt a mnoho ďalšieho. Robíme štatistický informované rozhodnutia a to nás robí silným hráčom na trhu.

A teraz hľadáme marketéra, ktorý nebudeme si klamať, má challenge pred sebou. Očakávame, že donesieš skúsenosti do tímu a hlavne posunieš REINS brand na ďalší level. Nenecháme ťa v tom samého / samú, CEO a CTO sa už tešia na spoločné brainstormingy.

Vieš ako spraviť z REINS, love brand? Ozvi sa nám. Vyvážime ťa zlatom.

Koho hľadáme

Budeš mať zodpovednosť za:

  • Návrh a exekúcia dlhodobej marketingovej stratégie REINS na Slovensku a v Českej republike.

  • Pozicioning brandu na trhu a zadefinovanie našej ponuky, výhod a odlišností od konkurencie.

  • Zvyšovanie hodnoty značky na trhu, ich atribútov a pravidelné vyhodnocovanie brand funnelu.

  • Plánovanie a realizácia reklamných, PR aktivít a kampaní, na vhodné cieľové skupiny.

  • V spolupráci s obchodným oddelením vyhodnocovať kvalitu generovaných leadov.

  • Dohľad nad realizáciou offline marketingových aktivít.

  • Koordinácia externých kontraktorov a dodávateľov - PPC špecialisti, grafik, tvorba reklamných videií, ...

  • Efektívne manažovanie a koordinovanie marketingového rozpočtu a maximalizácia ROI u kampaní.

  • Nastavenie štandardu na reporting, meranie a vyhodnotenie marketingových kampaní.

Sme startup, ktory najprv vybudoval profitabilný biznis na lokálnom trhu. Teraz to pre nás len začína. Ty budeš ten, ktorý donesie maketingový know-how do firmy, už teraz s 30 zamestnancami. Budeš mať možnosť ovplyniť smerovanie firmy a zároveň sa úplne realizovať na poli marketingu.