Brand Manager

Záleží nám na tom, kam sa naša spoločnosť uberá, preto sa zaujímame aj o celospoločenské témy a presadzujeme hodnoty, o ktoré sa opierame: slušnosť, pravdu, nenásilie, pomoc slabším, toleranciu, ekológiu či zodpovedný prístup k drogám. Pomôž nám tento cieľ plniť.
brand
brand manager
marketing
marketing strategy
Miesto
Bratislava / Praha
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Bonusy a KPI sú predmetom diskusie. Finálna odmena závisí od skúseností, nemáme problém ísť značne vyššie alebo nastaviť relatívne rýchlu postupnosť platu na základe splnenia vzájomne dohodnutých predpokladov. Ideálne živnosť, predmetom dohody.
od 1900 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

  • Starať sa o značku Refresher a synchronizovať aktivity redakcie, produkcie, videoobsahu, HR a obchodného oddelenia, aby boli v súlade s vnímaním značky, aké chceme dosiahnuť.

  • Robiť prieskum trhu vo frekvencii, ktorá nám poskytne dostatočný prehľad o trhu médií, vnímaní a zákazníckom správaní našich čitateľov. Pozrieť sa na našu stratégiu a strategickú pozíciu a následne nastavovať a dolaďovať želané vnímanie značky.

  • Priamo vytvárať a následne zadávať výrobu komunikačných prvkov na naše kanály – napríklad facebookové posty, instagramové posty a stories, linkedinové posty, videá a podobne. Nechceme, aby si ich vyrábal/vyrábala výhradne ty, ale musíš byť schopný/schopná tieto výstupy zrealizovať bez vstupu kreatívy. Vyžaduje sa procesná aj kreatívna samostatnosť.

  • Pomáhať nadväzovať a nastavovať mediálne spolupráce, vzťahy s festivalmi, filmovými distribučnými spoločnosťami, bankami, telekomunikačnými operátormi a ďalšími značkami.

  • Budovať komunitu a vzťahy s našimi čitateľmi, predplatiteľmi.

  • Budeš pracovať s minimálnym rozpočtom, ale budeš mať k dispozícii copywriterov, grafikov, kameramanov, creative directora, programátorov. Budeš ťažiť primárne z interných kapacít a rozpočet na externé aktivity bude zo začiatku menej častý.

  • Relevantné skúsenosti – aspoň 3 roky, ideálne 5, z oblasti marketingu, ideálne blízko k marketingovému manažmentu a manažmentu značky. Pozícia je skôr seniornejšia ako juniornejšia.

  • Preukázateľný prehľad o aktivitách Refresheru, vývoji značky a cieľovej skupine.

  • Prezentačné schopnosti a vizuálne cítenie.

  • Marketingové vzdelanie. Vysvetlíš nám, prečo je dôležitý brand Refresheru a akú rolu zohráva v marketingu, ale aj iných oddeleniach.

  • Ideálne (takmer perfektný) anglický jazyk. Čo keď raz pôjdeme do sveta? Prekladať ti prezky nebudeme.

Prečo si vybrať nás

Čo u nás nájdeš?

  • Silnú značku, z ktorej môžeš spraviť ešte silnejšiu.

  • Ľudí, ktorých ich práca baví a často je súčasťou aj ich osobného života.

  • Relatívne rýchlorastúcu firmu.

  • Možnosť rozvíjať ľudí a mať pozitívny vplyv na ich budúcnosť.

  • Budeš pracovať vo finančne nezávislej, čisto slovenskej firme, ktorá mesačne obsluhuje približne dva milióny ľudí, má 10-ročnú históriu a silné meno na mediálnom trhu.

  • V pohode ľudí, uvoľnenú atmosféru.

  • Veľa komunikácie online a využívanie rôznych inovatívnych nástrojov.

  • Vstupy na festivaly, lístky do kina, zľavy na oblečenie.

  • Priestor na rast, vyjadrenie názoru a vplyv na smerovanie projektov a samotnej firmy.

  • Kredit na knihy, semináre, workshopy, ktoré prispejú k tvojmu profesijnému a osobnostnému rastu.

Znalosť jazyka

  • - Angličtina - C1 - pokročilý

Dodatočné informácie

Čo chceme od teba, čo máš spraviť: 1. BIO Daj nám krátke bio o sebe. Opíš sa ako osoba; nie svoje pracovné skúsenosti, ale svoju povahu, ciele, záujmy. 2. Pracovné skúsenosti Povedz nám o svojich (relevantných) pracovných skúsenostiach a čo si sa pri nich naučil/naučila. Čo si vyštudoval/vyštudovala a čo ťa baví. Prilož aj zoznam predchádzajúcich pracovných skúseností v štruktúrovanej podobe. 3. Čo ťa baví Napíš, čo ťa baví. Pokojne sa rozpíš alebo uveď len kľúčové slová. Čo robíš, keď nepracuješ. 4. Prečo ty a prečo u nás Napíš, prečo chceš robiť práve v Refresheri, čo sú tvoje silné stránky a čo vieš priniesť do Refresheru. 5. Kedy by si mohol/mohla nastúpiť 6. Otázky Ak máš akékoľvek otázky, doplň ich do mailu. (Celé to spíš a pošli vo formáte PDF na job@refresher.sk s predmetom #BRANDMANAGER. Tykaj, píš maximálne úprimne a otvorene.) Odpovieme, len ak spĺňaš vyššie vymenované požiadavky a ak budeme mať záujem.

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál
28. júl 2021

O organizácii

REFRESHER Media s. r. o.

REFRESHER - hlas modernej generácie. Víziou Refresheru je prinášať návštevníkom lifestyleový obsah, zabávať, edukovať a pozitivnym smerom ovplyvnovať modernu generáciu, ktorá nebude vnímať svet čierno..