Game Designer

Práca len na diaľku (online)
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
game design
game development
herný priemysel
gaming
game mechanics
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1500 - 5000
EUR / mesiac
odmena závisí od seniority a očakávania kandidáta

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Čomu sa budeš venovať vo svojej novej práci?

dizajnovanie nových herných mechaník
písanie špecifikácií k mechanikám, JIRA ticketing
prezentácia a dohľad nad implementáciou mechaník
v spolupráci s analytickým odd. – analyzovanie a úprava mechaník
GD talky v rámci tímu, k viacerým projektom
sledovanie trendov a vzdelávanie sa v oblasti GD

Koho hľadáme

Čo od Teba potrebujeme?

tvoje know – how a skúsenosti v oblasti game dizajnu
– mobilné hry nie sú nevyhnutnou podmienkou
vidieť tvoje portfólio alebo referencie
tvoju schopnosť komunikovať a prezentovať
v prípade lead game dizajnéra – leadership (schopnosť viesť tím)

Čo ti ponúkame? Atraktívne herné vývojárske prostredie; Niche segment s vysokou mierou úspešnosti hier Prepracovaný systém vzdelávania; TOP konferencie doma i v zahraničí (al. webináre a online konferencie) Systém Akadémií PPS s internými aj externými spíkrami; People manažment systém s dôrazom na rast ľudí; Open feedback culture – prostredie, kde je feedback dôležitý; Veľká príležitosť – možnosť ovplyvňovať smerovanie projektu; Naše know – how v segmente športových hier

Dodatočné informácie

Okrem Tvojho hardskillu nás bude zaujímať aj culture fit a tvoje softskills. V prvom kole sa Ti telefonicky ozve náš recruiter a kolega Richard. Krátkym telefonátom si doplní informácie, ktoré mu zväčša chýbajú na Tvojom CV a zároveň si Ťa prvý krát oťukne. Tvoje CV následne putuje do rúk lídra našich game dizajnérov. Ak si vhodným kandidátom, pozveme Ťa na online video pohovor. Tam sa Ťa popýtame na tvoje skúsenosti a schopnosti. Čo bude ďalej - to už závisí práve od toho videohovoru :) Niekedy posielame aj úlohu na vypracovanie - krátke zadanie. Vďaka nemu sa dozvieme, na akej úrovni sa približne nachádzaš. Ozývame sa len vybraným kandidátom, ale ak už Ťa do procesu zapojíme, vždy sa Ti ozveme.