Sales Hub Agent pre Startup

Získaj skúsenosti v medzinárodnom startupe!
sales
predaj
obchodník
starup
fintech
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Mesačná odmena
od 5 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Čo bude tvojou úlohou?

• Identifikácia potenciálnych zákazníkov, nadväzovanie kontaktov, budovanie vzťahov, predaj produktov
• Aktívne a samostatné riadenie celého predajného procesu - od prvého kontaktu so zákazníkom až po voľbu a implementáciu optimálneho riešenia
•Dosahovanie stanovených obchodných cieľov
• Udržovanie a rozvoj dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
• Budovanie predajnej stratégie a kultúry predaja, zlepšovania procesov

Koho hľadáme

Koho hľadáme?

Hľadáme človeka s vášňou pre obchod a odhodlaním uspieť. Niekoho, kto sa nadchne pre náš produkt a je pripravený učiť sa, zlepšovať a rozvíjať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti. Potrebujeme niekoho, kto má rád výzvy, nebojí sa prevziať odpovednosť a iniciatívu.

Naše požiadavky:

• Výborné komunikačné zručnosti
• Silné argumentačné schopnosti a zdravé sebavedomie
• Odolnosť voči stresu, vôľaučiť sa a zlepšovať sa každý deň
• Plynulá znalosť anglického jazyka
• Skúsenosť s predajom sú výhodou
• Vodičský preukaz

Prečo si vybrať nás

Čo Ti môžeme ponúknúť?

Prácu plnú výziev a nových možností, v ktorej môžeš uplatniť a rozvíjať svoj potenciál

•Férové jednanie a priateľský prístup, zázemie medzinárodnej spoločnosti s otvorenou kultúrou a neustále vznikajúcimi príležitosťami ďalšieho kariérneho rastu
• Komplexný tréningový program, ktorý Ti poskytne tie najlepšie predpoklady uspieť: produktové školenie, tréning tvrdých aj mäkkých zručností, výcvik v teréne s podporou skúseného kolegu

• Cestovanie
• Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť HO
• Počítač a mobilný telefón sú samozrejmosťou
• Benefit vo forme firemných akcií

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Detaily

  • Študent strednej školy
  • Študent vysokej školy

O organizácii

SaltPay

#globalfintech with exceptional vision, considering its customers to be heroes. We are team of the ambitious people, who have only one mission: to help the small merchants grow!Through technology, inn..