Marketing Specialist

startup
marketing
fintech
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Stáž pre študenta
Mesačná odmena
od 6 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Hľadáme marketéra, ktorý žije onlinom, baví ho učiť sa nové veci a rád by nám pomohol posunúť značku SaltPay na iný level!

SaltPay je medzinárodný fintech startup, ktorý digitalizuje obchodnú platformu a pomáha malým a stredným obchodníkom využívať tie najpokročilejšie kanály pre ich úspech a rast.

Naše heslo znie - obchodník je náš hrdina - a tak k nemu aj pristupujeme. Načúvame, pýtame sa a snažíme sa porozumieť jeho problémom.

Tvoja budúca náplň práce:

  • Príprava content plánu a správa sociálnych sietí (FB & IG)

  • Príprava microsites pre rôzne kampane

  • Pomocou obsahu a iných kanálov zvyšovať počet prichádzajúcich leadov z onlinu

  • Podieľať sa pri nastavovaní online stratégie pre naše riešenia

  • Konzistentné budovanie Employee brandingu

  • Spracovávanie dát z analytických nástrojov

Koho hľadáme

Naše požiadavky:

  • Prax v online marketingu výhodou

  • Baví ťa content marketing

  • ENG na úrovni B2

  • FB Manager výhodou

  • Google Analytics

  • Samostatnosť pri riešení úloh, schopnosť prinášať nové nápady, kreativita

  • Aspoň 1.stupeň VŠ

Prečo si vybrať nás

Načo sa môžeš tešiť?

  • Mladý, ambiciózny tím

  • Práca s top ľuďmi vo svojom obore

  • Možnosť job shadowingu 2x do roka v jednej z našich pobočiek - Praha, Budapest, London, Zagreb, Porto, Reykjavik

  • Vzdelávanie, vzdelávanie a vzdelávanie - pre nás MUST

  • Samostatnosť

  • Široké možnosti pre svoj vlastný rast a budúcu kariéru

  • Multisport Karta

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Detaily

  • Študent vysokej školy

O organizácii

SaltPay

#globalfintech with exceptional vision, considering its customers to be heroes. We are team of the ambitious people, who have only one mission: to help the small merchants grow!Through technology, inn..