Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
uvádzaný je len tarifný plat - plat sa skladá z tarifného platu + osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % platovej tarify v závislosti od kvality plnenia služobných úloh -bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.
1214 - 2428 €

Náplň práce

Vašou náplňou práce na pozícii IT analytik bude napríklad:

Typické činnosti:
• Komunikovanie s manažérmi, oboznámenie sa s cieľom budúceho systému ako aj výškou rozpočtu.
• Komunikovanie s budúcimi používateľmi systému, identifikovanie ich potrieb.
• Navrhovanie a zostavovanie počítačových systémov podľa požiadaviek manažérov/používateľov.
• Koordinovanie testov systému, vykonávanie dohľadu nad priebehom počiatočného testu.
• Vypracovávanie špecifikácií, vývojových a procesných diagramov.
• Ladenie počítačového systému, identifikovanie a odstraňovanie chýb v spolupráci s programátormi.
• Transformovanie požiadaviek a vízií zadávateľa do technickej špecifikácie tak, aby mali programátori všetky detaily potrebné k implementácii
• Systematické evidovanie a manažment požiadaviek
• Tvorba technickej dokumentácie
• Navrhovanie zmien, príp. novej funkcionality adresujúcej tieto požiadavky a analýza dopadov týchto zmien na spoločnosť, ostatné systémy v nej a systém samotný
• Návrh a optimalizácia procesov spoločnosti
• Úzka spolupráca s programátormi s cieľom spresnenia špecifikácie a dodania všetkých podkladov k realizácii
• Práca v teréne - u klienta, zaškoľovanie budúcich používateľov, poskytovanie poradenstva

Koho hľadáme

Prax: vítaná

Osobné schopnosti a ďalšie zručnosti:

  • Analytické myslenie

  • Dôslednosť, precíznosť

  • Schopnosť riešiť problémy

  • Komunikatívnosť

  • Schopnosť pracovať v tíme

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Prečo si vybrať nás

- mzda je závislá od skúseností kandidáta

• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• 5 dní dovolenky navyše.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Pružný pracovný čas - ustanovený pracovný čas je 37,5 hod/týždeň.
• Možnosť sickday.
• Priateľský pracovný kolektív.
• Vzdelávanie a osobný rozvoj, pretože školou to nekončí a u nás vám dáme možnosť neustále na sebe pracovať.
•Multisport karta
•zľavové poukážky
• Ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Znalosť jazyka

  • - anglicý - B1 - mierne pokročilý

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) je orgánom štátnej správy plniacim úlohu poskytovania podpory a dotácie v oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. V rámci priamych podpôr, projektových podp..