Customer care and Business support manager

Kysucké Nové Mesto
Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Príď nám pomôcť rozvíjať možnosti personalizovanej medicíny a prevencie na Slovensku. Hľadáme pomoc do nášho biotech start-upu zameraného na oblasť črevného mikrobiómu.
inovácie
biotechnológia
zákaznícky servis
orientácia na zákazníka
b2b
1. september 2021
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1200 - 1500
EUR / mesiac
Výška mzdy závisí od skúsenosti a profilu uchádzača. Mzda sa bude navyšovať po ukončení skúšobnej doby.

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

15. aug 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Potrebujeme pomôcť s podporou zákazníkov aj partnerov na vyššej úrovni. Keďže je naša firma vo fáze rýchleho rastu, tak Tvojou úlohou bude aj podpora pri našich ďalších aktivitách od zmluvnej administratívy a spravovania vzťahov s inými firmami až po komunikáciu pri príprave výskumných projektov. Budeš môcť upraviť systém podpory zákazníkov, ktorý budeme ďalej používať aj s ďalšími novými kolegami. Ak máš rada/rád výzvy, prácu s ľuďmi a zaujíma Ťa téma zdravia alebo vedy, tak neváhaj nás kontaktovať.

Čo všetko budeš robiť?
• Customer care - Spravovať infolinku pre zákazníkov (musíš rozumieť fungovaniu trávenia, imunity a mikrobiómu - zaučíme), odpovedanie na otázky zaslané cez email, komunikácia na facebooku, získavanie údajov o spokojnosti a podávanie zásielok
• Príprava a spravovanie zmlúv v rámci B2B
• Spravovanie B2B vzťahov
• Príprava podkladov pre účtovníctvo a finančné riadenie
• Práca s interným CRM – riešenie problémov zákazníkov – faktúry, zle vyplnené údaje a podobne.
• Drobné práce v rámci grafiky, sociálnych médií a marketingu
• Administratívna podpora

Hľadáme človeka, ktorý nám pomôže v rozbehu nášho start-upu. Nutne potrebujem posilniť starostlivosť o zákazníka a teda práca s ľuďmi musí byť pre teba jednoduchá a bezproblémová. Keďže sme vo fáze, kedy každý robí viacero vecí, tak by to bolo v tvojom prípade komunikácia s partnermi, organizácia zmlúv a administratívy.

  • Práca so zákazníkmi - profesionalita, ústretovosť a najmä trpezlivosť. Naša oblasť t.j. črevný mikrobióm je pomerne komplikovaná, ale nemusíš sa báť, všetko potrebné ťa naučíme.

  • Organizačné schopnosti - vedieť si zorganizovať prácu, čas a aj firemné dokumenty.

  • Každý deň čelíme novým výzvam, či je to zriaďovanie výskumného centra, vývoj produktov alebo tvorba nových projektov a teda nemal/a by si sa báť výziev.

  • Ideálne je ak budeš mať záujem o zdravie a vedu.

PerBiotiX s.r.o. sme založili v máji 2020. Sme mladá technologická firma a zaoberáme sa problematikou modulácie črevného mikrobiómu. Spoločnosť sme založili ako logické vyústenie našich dlhodobých aktivít. Viac ako 35 rokov skúmame črevný mikrobióm. 20 rokov organizujeme najväčšiu medzinárodnú vedeckú konferenciu na svete zameranú na probiotiká, prebiotiká a črevný mikrobióm. Naším dlhodobým cieľom je prinášať technológie zo sveta do regiónu strednej Európy. Vyvíjame vlastné bioaktívne produkty a komponenty do funkčných potravín. Neustále aktívne zvyšujeme povedomie laickej a odbornej verejnosti o potenciály črevného mikrobiómu pre ľudské zdravie.

Ako prvý produkt sme priniesli na Slovensko personalizované probiotiká - iProbio. Táto technológia predstavuje kvalitatívny skok v možnostiach úpravy mikrobiómu v liečbe a podpore výkonnosti. Vyrábame ich na mieru každému človeku individuálne a tým majú neporovnateľne väčšiu šancu na pozitívny zdravotný efekt. Okrem toho skúmame a vyvíjame nové produkty a postupy v oblasti črevného mikrobiómu. Spolupracuje s nami Lekárska fakulta UPJŠ, odborné kliniky, ambulancie a ďalšie firmy na Slovensku aj v zahraničí.

Prácou s nami budeš v prvej línii vývoja a poznatkov o zdraví. Kariérny a odborný rast je zaručený.

Zamestnanecké benefity:

Firemný mobil a notebook aj na súkromné použitie.
Po odpracovaní každých 6 mesiacov dostaneš personalizované probiotiká iProbio zdarma.
Výživové poradenstvo pre teba zdarma.
Sick days.
Pravidelné lekcie jógy zdarma.
Odborné alebo jazykové vzdelávanie.
Kontakt so svetovou špičkou v téme črevného mikrobiómu.

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - Microsoft office - stredne pokročilý