Podpora finančnej a fundraisingovej manažérky

finančný asistent
účtovník
ekonóm
Miesto
Bratislava, Račianska 78
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Mesačná odmena
Jedná sa o polovičný úväzok, 20 hodín týždenne.
650

Náplň práce

Do Vagus tímu hľadáme zodpovedného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, pričom náplň práce bude:

- naštudovanie zmluvných vzťahov, podmienok a formy vedenia účtovných dokladov
- pravidelné vedenie evidencie podkladov k projektom
- príprava účtovných dokladov ako podklad na zaúčtovanie
- administratívna podpora pre finančnú a fundraisingovú manažérku

Hľadáme profesionála, so znalosťou podvojného účtovníctva a reálnou skúsenosťou s účtovaním. Oceňujeme systematický prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť, spoľahlivosť a orientáciu na detail.
Mať skúsenosti s grantami je výhodou.

Občianske združenie Vagus od svojho vzniku v roku 2011 prináša profesionálny inovatívny prístup práce s ľuďmi bez domova a vďaka úsiliu realizačného tímu sa mu podarilo vytvoriť a udržať množstvo nezastupiteľných projektov a aktivít zameraných na boj s extrémnou mestskou chudobou.

Zamestnanecké výhody:

• intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa
• pravidelné vzdelávacie aktivity v danom odbore
• flexibilný pracovný čas
• priateľský kolektív Kancelárie a partnerský prístup
• teambuildingy, a pod.
• zázemie v budove Novej Cvernovky :)
• dlhodobá spolupráca

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že budete blízko našich projektov, ktorými ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom.
A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel!

Zručnosti

  • - MS Word - pokročilý
  • - MS Excel - pokročilý

Dodatočné informácie

Prosíme Vás o zaslanie ŽIVOTOPISU a MOTIVAČNÉHO LISTU s odpoveďou na otázku, prečo máte záujem pracovať u nás ako asistent/-ka finančnej manažérky. Vybraných kandidátov spĺňajúcich požiadavky pozveme na osobný pohovor a prípadný náčuv a po zvážení si všetkých Vám dáme odpoveď na otázku či sme prijali práve Vás :).

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

O organizácii

OZ Vagus

Ukončujeme bezdomovectvo. https://www.vagus.sk