Medior/Senior PHP developer

Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Študent strednej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
php
symfony
back-end
software development
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1600 - 4000
EUR / mesiac
Podľa tvojich skúseností a formy spolupráce + koncoročné odmeny odvíjajúce sa od zisku firmy.

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Čo budeš robiť?

  • Zákazníci majú stále vyššie očakávania, preto potrebujeme pomoc s vývojom nových funkcií.

  • Nicereply je silne prepojené s help desk a CRM systémami, navyše sa na trhu objavujú nové aplikácie. Dôležitou súčasťou pre rast je preto pridávanie integrácií s novými službami cez API.

  • Súčasťou tvojich úloh bude aj zlepšovanie a optimalizácia aplikácie.

S akými technológiami budeš pracovať?

  • Provider: Digital Ocean, AWS

  • Kontainery: Docker

  • Jazyk: PHP 7.4 (pravidelne aktualizujeme na najnovšiu verziu)

  • Framework: Yii (postupne migrujeme na Symfony)

  • Šablónovací systém: Twig

  • Databázy: MariaDB, Redis

  • Testovanie: Unit testy (PHPUnit), integračné testy (PHPUnit), akceptačné testy (Selenium)

  • Kvalita kódu + štandardy: PHPLint, PHP_CodeSniffer, PHPStan, Psalm

  • Verziovanie kódu: git + gitlab (CI/CD, code review)

  • Deploy: one-click cez gitlab

  • Zachytávanie chýb: Sentry

  • Logovanie: ELK stack

Koho hľadáme

Kto by si mal byť ty?

  • Developer, ktorý má skúsenosti s vývojom produktu

  • Baví ťa programovanie, rád sa učíš, sleduješ nové trendy a neustále sa pokúšaš hľadať najlepšie riešenie

  • Si samostatný, nepotrebuješ neustály dozor

  • Hľadáš priateľskú atmosféru v menšom tíme

Čo musíš vedieť? (must haves)

  • Schopnosť vytvárať kvalitný kód (udržiavateľnosť, efektívnosť, bezpečnosť, spoľahlivosť)

  • Práca v PHP (ideálne 7.4)

  • Skúsenosť s návrhom a architektúrou webovej aplikácie (byť schopný navrhovať a implementovať najlepšie riešenia pre daný problém bez detailného postupu)

  • Zvedavosť a analytické myslenie

  • Základné DevOps zručnosti

Čo je plus? (nice to haves)

  • Znalosť webového frameworku Yii

  • Znalosť Symfony komponentov

  • Testovanie (TDD, BDD)

  • DDD, MVC

  • React, Redux, Typescript, Javascript

V Nicereply pomáhame firmám zlepšovať kvalitu ich zákazníckych služieb. Vyvíjame software na získavanie spätnej väzby. CSAT, CES a NPS — toto všetko sú metriky, pomocou ktorých top firmy ako Pixel Federation, Dedoles či Martinus vyhodnocujú spokojnosť svojich zákazníkov. Vyvíjame agilne, takže reálne veľmi rýchlo môžeš vidieť, ako tvoja práca ovplyvňuje tisícky ľudí po celom svete.

Vládne u nás priateľská atmosféra, pohoda a žiadne korporátne pravidlá. Máme office plný zdravých pochutín, ako dobrá káva, kvalitný čaj, oriešky, ovocia…ale aj nezdravých pokušení, ako džúsy, cola a nanuky. Ak by ti niečo chýbalo, stačí to prihodiť na náš Tesco zoznam. Keď to ide :), máme epické teambuildingy, chodíme na chaty, hrať lasertag, jazdiť na motokárach, ale aj len tak si sadnúť po práci na pivo. Ponúkame aj možnosť vzdelávania na konferenciách doma aj v zahraničí.

Zručnosti

  • - PHP - pokročilý