Analytik

Bratislava
Študent strednej školy, Študent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Ponúkame možnosť byť účastný na zmenách, ktoré budú mať priamy vplyv na životy miliónov občanov Slovenka. Našim cieľom je, aby pre štát pracovali tí najlepší. Ak chceš pomôcť štátnemu IT, poď s nami meniť veci k lepšiemu.
analytik
it
informačná bezpečnosť
informačné systémy
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 2600
EUR / mesiac
Zákon č. 553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Náplň práce

• rozvoj definovaných modulov IS v súlade so schválenou stratégiou
• podpora implementácie IT riešení
• zber a analýza požiadaviek od biznis užívateľa
• analýza nových požiadaviek na rozvoj IS voči existujúcemu IS (procesy, aplikácie a
infraštruktúra) v spolupráci s interným biznis užívateľom
• analýza a pripomienkovanie funkčnej špecifikácie a návrh riešenia aplikácií IS,
• zúčastňuje sa stretnutiach projektového tímu v rámci pridelených projektov,
• zúčastňuje sa kontrolných dní aplikácií/funkcionalít v rámci implementácie výstupov projektu,
• posudzovanie, pripomienkovanie, testovanie, a protokolárne odsúhlasovanie výstupov
v rámci pridelených projektov
• rieši podpora vývoja IS, podpora pre incident manažment, podpora pre projektový
manažment
• spolupráca pri testovaní aplikácií pred uvedením do aktívneho používania, následná analýza
zistených problémov
• pravidelná komunikácia s biznis užívateľom a vývojovým tímom
• pravidelná komunikácia s IT developermi, dodávateľmi riešení a internými zamestnancami
• zodpovednosť za funkčné navrhnutie a realizáciu projektu
zodpovednosť za kvalitu dodávanej IT dokumentácie a jej následná kontrola.

Koho hľadáme

Požiadavky na pozíciu:
• 3 ročná prax v IT odbore, min 2 ročná prax na pozícii IT analytika v oblasti informačných
systémov
• skúsenosti s elektronizáciou procesov biznis/štátna správa/verejná správa
• skúsenosť s dokumentáciou funkčných požiadaviek (use cases, user stories, ..)
• skúsenosti s modelovacími jazykmi UML, BPMN, sú výhodou
• skúsenosti v práci s SW JIRA resp. odbornom IT nástroji výhodou
• všeobecný prehľad v metodológiách vývoja SW
• skúsenosti s web technológiami výhodou
• samostatnosť v rámci pridelených úloh
• iniciatívnosť, dobré komunikačné schopnosti

• práca v mimoriadnej zaujímavej oblasti IT s celonárodným dosahom

• príležitosť pre rozvoj kariéry a ďalšieho profesionálneho rastu

• flexibilná pracovná doba

• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

• príspevok zamestnávateľa do III. Piliera

Znalosť jazyka

  • - anglický - B2 - stredne pokročilý