PR manažér/manažérka

Z domu, Bratislava
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Rozširujeme PR tím Nadácie Pontis a hľadáme všestranného kolegu/kolegyňu na pokrývanie rôznorodých komunikačných aktivít, so zameraním na tému sociálnych inovácií a vzdelávania.
pr a komunikácia
marketing
1. september 2021
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 1300
EUR / mesiac
Ponúkame prácu na živnosť

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

20. jún 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Rozširujeme náš PR tím a hľadáme všestranného kolegu/kolegyňu na pokrývanie rôznorodých komunikačných aktivít, so zameraním na tému sociálnych inovácií a vzdelávania.

Jednou zo strategických tém Nadácie Pontis sú sociálne inovácie, najmä vo vzdelávaní. Hľadáme komunikačného manažéra/ku, ktorý/á by okrem zastrešenia existujúcich aktivít hľadal/a spôsoby, ako tému komunikačne rozvíjať a posúvať.

Hlavné úlohy:

  • Nastavovanie a návrh komunikačných aktivít a komunikačných stratégií a ich realizácia,

  • práca s textom (písanie, editovanie),

  • správa webov,

  • správa FB skupiny o inovatívnom vzdelávaní,

  • koordinácia externých marketingových služieb,

  • iné aktivity, v ktorých by ste sa rád/a rozvíjali.

Nemusí každému vyhovovať:

  • Úvodná záťaž, potreba naučiť sa viac nových vecí naraz,

  • komplexné zastrešenie rôznorodých aktivít – od mravčej editácie textov až po komunikačné kampane,

  • nutnosť dlhodobo zvládať viacero úloh v jednom čase na viacerých projektoch,

  • práca s viacerými tímami, a teda s väčším počtom ľudí naraz.

Ako vyzerá práca na našom PR oddelení:

Po úvodnom zaškolení sa PR manažérovi/ke zveria programy v oblasti vzdelávania (Generácia 3.0 a Budúcnosť INAK) a sociálnych inovácií (Mapa sociálnych inovátorov a ďalšie). Na ich realizácii a rozvoji pracuje samostatne, avšak so širokou podporou tímlíderky a celého tímu.

Preto hľadáme samostatného človeka, ktorý je zároveň tímový hráč ochotný deliť sa o know-how. Dobré vzťahy v našom tíme si ceníme nad zlato, preto hľadáme v prvom rade parťáka/parťáčku, ktorý nás obohatí.

Čo od teba budeme potrebovať

Do 21. júna pošli na adresu zuzana.schalekova@nadaciapontis.sk:

  • Životopis v slovenskom jazyku,

  • tvoj príbeh, čo sa ti doposiaľ podarilo, na čo si hrdý/hrdá a akú prácu hľadáš, v rozsahu max. 1 A4,

  • ukážka 3 akýkoľvek výstupov, ktoré si vytvoril/a samostatne (statusy na sociálnych sieťach, tlačová správa, článok na webe/v médiu a pod.).

Ako predmet mailu uveď „PR manažér/ka“.

Ďakujeme veľmi pekne všetkým záujemcom o prácu. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov budeme kontaktovať len tých, ktorí splnili vyššie uvedené podmienky a boli vybraní do ďalšieho kola.

Termín

  • Deadline na zaslanie materiálov: do 20. júna 2021,

  • vyhodnotenie 1. kola a zaslanie zadania pre uchádzačov, ktorí postúpili do 2. kola: do 29. júna 2021,

  • vyhodnotenie 2. kola a zaslanie pozvánky na osobné pohovory: do 14. júla 2021,

  • pohovory s vybranými uchádzačmi: 15. – 20. júla 2021 (prípadne podľa dohody),

  • vyhodnotenie osobných pohovorov: do 23. júla,

  • nástup do prac. pomeru: 1. septembra 2021 (prípadne dohodou).

    Ďalšie infomácie

Miesto práce:
Bratislava, prípadne iné časti Slovenska, s možnosťou dochádzať do kancelárie v Bratislave

Druh pracovného pomeru:
Živnosť

Termín nástupu:
September 2021 (prípadne dohodou)

Mzda:
Od 1 300 € – celkový náklad na pracovníka (superhrubá mzda alebo mandátna zmluva ako SZČO). Konečná výška mzdy je vecou vzájomnej dohody a bude sa odvíjať od skúseností kandidáta.

Koho hľadáme

Radi ťa stretneme osobne, ak máte:

  • Perfektnú znalosť spisovnej slovenčiny, gramatiky a štylistiky,

  • prax v odbore (PR, marketing, médiá) min. 2 roky,

  • skúsenosti s administráciou wordpressu, resp. orientácia v CMS,

  • kreativitu a ste samostatný/á,

  • proaktivitu, dobrý time management a schopnosť prioritizovať úlohy,

  • znalosť a orientáciu v oblasti vzdelávania a sociálnych inovácií na Slovensku (výhodou),

  • angličtinu na úrovni samostatného používateľa (aspoň B2).

Vzdelanie v odbore:
Marketing, žurnalistika, masmediálna komunikácia, prípadne dlhšia prax v odbore

Pozícia pre absolventa?
Nie, hľadáme človeka so skúsenosťami v odbore min. 2 roky

Prečo si vybrať nás

Na oplátku ponúkame:

  • Zaujímavú prácu, ktorá podnecuje osobnostný i profesionálny rast,

  • kolektív, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť, zmysel pre humor, súdržnosť,

  • slobodu pri plnení pracovných úloh,

  • otvorenosť kreatívnym nápadom a podpora pri ich realizácii,

  • podpora vzdelávania, rôzne školenia a kurzy

  • teambuildingové aktivity,

  • flexibilná pracovná doba,

  • možnosť práce z domu – je však potrebné tráviť čas aj v kancelárii – po vzájomnej dohode,

  • a ďalšie.

Znalosť jazyka

  • - - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - Copywriting - pokročilý
  • - Znalosť CMS - stredne pokročilý
  • - Samostatnosť - pokročilý