B2B & SmB (Small & medium Business) obchodník

Bratislava
Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
business
biznis
b2b
smb
small business
obchodník
sales
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 1140
EUR / mesiac

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

  • Obchodnícka práca v zmysle získavania nových klientov a starostlivosť o už existujúcich zákazníkov

  • Nadväzovanie a budovanie vzťahov so zákazníkmi ( aktuálnymi aj novými )

  • Budovanie vysokej úrovne zákaznického servisu ( pravidelná starostlivosť )

  • Cenotvorba pre firemných zákazníkov

  • Vybavovanie zákazníckych objednávok, zabezpečenie dodania tovaru, evidencia a kontrola dostupnosti

  • Vystavovanie a odosielanie objednávok a faktúr

  • Pripravovanie obchodných ponúk pre odberateľov a zákazníkov v spolupráci s dalšími obchodníkmi podľa ich zaradenia

  • Objednávanie tovaru podľa stavu a plánovania skladových zásob v spolupráci s firemnou logistikou

  • Vybavovanie žiadosti o leasing (Grenkeleasing) / úver ( Cofidis )

Koho hľadáme

  • Flexibilita a samostatnosť

  • Proaktívny “záleží mi na tom” prístup

  • Zodpovedný “nie je mi to jedno” prístup

  • Schopnosť doručovať prácu na čas

  • Schopnosť definovať priority

  • Zvládanie stresu a práce pod tlakom

  • Vnútorná motivácia vzdelávať sa chuť pracovať na svojom osobnom rozvoji

  • Trpezlivosť a vytrvalosť

  • Spoľahlivosť a dôslednosť
Schopnosť spolupracovať v tíme

  • Ochota zúčastňovať sa na firemných (teambuilingových) akciách

Prečo si vybrať nás

  • Zázemie modernej a dynamickej spoločnosti

  • Možnosť osobného rozvoja a vzdelávanie

  • Príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve

  • Motivačné finančné ohodnotenie + odmeny za plnenie plánov